ندای البرز
شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۴۹ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25223
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
 •   
  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  تحریم‌ها نتیجه فتنه 88 است که باید در این زمینه با بصیرت عمل کنیم تا امروز با آسیبی همچون تحریم روبه‌رو نشویم.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، حجت‌الاسلام شجاعی‌مهر در مراسمی که به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی ظهر امروز در تالار شهر الوند برگزار شد، اظهار کرد: قرآن خطاب به پیامبر اسلام(ص) می‌فرماید، اطرافت را نگاه کن پر از منافق و فتنه‌گر است که دنبال فتنه‌انگیزی هستند.

  وی افزود: فتنه بر دو بعد است که یکی از آنان فتنه‌گرهای داخلی و فتنه‌های خارجی بوده و برای انسان فتنه‌گر دو عذاب است که نخستین عذاب رسوایی فتنه‌گران و دوم، عذاب الهی است.

  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز ادامه داد: خداوند در قرآن کریم محتوای فتنه به این شکل معرفی می‌کند که در آیه ۱۹۱ سوره بقره می‌فرماید: فتنه از قتل هم بالاتر و شدیدتر بوده و در آیه ۲۱۷ سوره بقره هم آمده که فتنه از کفر هم بالاتر است.

  شجاعی‌مهر تصریح کرد: هیچ کشوری و حکومتی به اندازه ایران اسلامی فتنه در مقابلش نبوده است و از روز نخست پیروزی انقلاب، فتنه‌ها آغاز شد و فتنه‌هایی که در قالب تعصبات ملی و مذهبی شکل گرفت و غائله‌هایی که برای این انقلاب درست کردند، هر کدام می‌توانست اساس این انقلاب را از بین ببرد.

  این مسؤول بیان کرد: کسی که به گرانی اعتراض دارد چرا به اصل نظام، رهبر و ولی فقیه نظام تعدی بکند، مشخص است که این‌ها همه از یک فضا آب می‌خورد و هدف همه این فتنه‌ها یکی بوده که آن هم از بین بردن نظام جمهوری اسلامی ایران است.

  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز اذعان کرد: نقطه مقابل فتنه‌هایی که بعد از انقلاب در ایران به وجود آمد، جریان‌های انقلاب، بسیج، سپاه و از بین برنده همه این فتنه‌ها خون مبارک شهدای بسیج و سپاه بوده است و بری‌ها از روی بی‌مهری به این جریان‌ها حمله می‌کنند.

  شجاعی‌مهر خاطرنشان کرد: خطر فتنه داعش که همه دنیا آن را لمس کرد، چه کسانی سینه سپر کرده و در مقابل این غده سرطانی ایستادگی کردند؟ چرا برخی‌ها نمی‌توانند قدرت و عظمت این انقلاب را ببینند و خواسته و ناخواسته آب در آسیاب دشمن می‌ریزند.

  وی تشریح کرد: در روز ۹ دی آمده‌ایم تا برانداز کرده و جبهه و خاکریزها را مشخص کنیم؛ ۹ دی حماسه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و خاتمه فتنه‌ای بود که می‌خواست ریشه‌های نظام را ازبین ببرد و به اصل انقلاب ضربه وارد کند.

  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز افزود: تحریم‌ها نتیجه فتنه ۸۸ است که باید در این زمینه با بصیرت عمل کنیم تا امروز با آسیبی همچون تحریم روبه‌رو نشویم.

  شجاعی‌مهر گفت: ما هزینه‌های بسیاری داده‌ایم که دستاوردهایی را هم به همراه داشته است چراکه نخستین ویژگی فتنه آشکار شدن دست قدرت و نصرت الهی است.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">