ندای البرز
جمعه ۰۸ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۹:۴۸ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 9651
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
 •   
  فرماندار شهرستان البرز:
  فرماندار شهرستان البرزاذعان داشت:تحقق پدافند غیر عامل انسجام همه جانبه می خواهد و تا رسیدن به اهداف خود در موضوع پدافند غیرعامل فاصله زیادی داریم.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  فرماندار شهرستان البرز بمناسبت هفته پدافند غیر عامل باحضور در جمع دانش آموزان مدرسه شهید آوینی شهر الوند اذعان داشت : تحقق پدافند غیر عامل انسجام همه جانبه می خواهد و تا رسیدن به اهداف خود در موضوع پدافند غیرعامل فاصله زیادی داریم که با آموزش و فرهنگ سازی های بیشتر می توان به این اهداف دست پیداکرد.

  وی با اشاره بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل اذعان داشت: اهمیت مسائل فرهنگی در این حوزه حائز اهمیت فراوان است و باید با آگاه سازی عموم مردم ، فرهنگ آمادگی مقابله با حوادث را هر لحظه در زندگی روزمره ایجاد نماییم.

  فرماندار شهرستان البرز در ادامه این نشست با اشاره به قرابت انتخابات شوراهای دانش آموزی ، ۱۳ آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی،عزم دانش آموزان را بعنوان آینده سازان فردا ایران اسلامی برای مبارزه با ظلم  ضروری دانست و  تصریح کرد: برگزاری انتخابات جهت شوراهای دانش آموزی برای این است که به مقوله مشورت و اهمیت آن در اسلام توجه ویژه ای شده است و چه بسا این حضور ویادگیری مشارکت درعملکرد سرمایه های انسانی آینده کشورعزیزمان تاثیر گذار باشد.

  حسن پور در پایان اذعان داشت : که انتظارات و امکانات را با یکدیگر در هر زمینه ای متناسب در نظر گرفته و توقع مبهم ایجاد ننماییم و این مهم را از ابتدا به نسل جوان و نوجوان نیز بیاموزیم.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">