ندای البرز
یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۲:۵۱ 2018 Apr 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19704
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
 •   
  سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز خبر داد:
  سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان البرز، از تحقق 77 درصدی تعهد ایجاد اشتغال این شهرستان طی 9 ماه امسال خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز وحید انتظاری سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز اظهار داشت: میزان تعهد ایجاد اشتغال در شهرستان البرز در مرحله نخست، یک هزار و ۳۱۷ مورد بوده که در مرحله دوم این میزان، به ۲ هزار و ۸۹۰ مورد رسید.

  وی افزود: طی ۹ ماه امسال از ۲ هزار و ۹۸۰ ایجاد اشتغال تعهد داده شده، ۲ هزار و ۳۰۰ اشتغال تعهد داده شده تحقق یافته است.

  سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان البرز ادامه داد: طی ۹ ماه امسال ۷۷ درصد از ایجاد اشتغال تعهد داده شده از سوی دستگاه‌های اجرایی شهرستان البرز تحقق یافته و تا پایان سال به تحقق ۱۰۰ درصدی می‌رسد.

  انتظاری با اشاره به واگذاری شرکت لامپ الوند به دلیل ورشکستگی از یک بخش خصوصی به بخش خصوصی دیگر و تغییر نام به شرکت الغری خاطرنشان کرد: طی رایزنی مسؤولان شهرستان البرز و تشویق سرمایه‌گذاران در حال حاضر حدود ۶۰ کارگر در این شرکت مشغول به کار هستند که امسال مدیر شرکت به عنوان کارآفرین نمونه هم معرفی شده است.

  این مسؤول ادامه داد: فردا یک‌شنبه ۱۲ دی ماه در جشنواره کارآفرینان برتر استان قزوین، از مدیران شرکت لامپ الغری تجلیل می‌شود.

  وی بیان کرد: با سعی و تلاش مسؤولان و دعوت از سرمایه‌گذار شرکت نساجی مخمل پارسیان شهرستان البرز(تبد) پس از حدود ۱۰ سال تعطیلی، حدود سه ماه است که راه‌اندازی شده و اکنون ۲۰ نفر در حال نصب دستگاه‌ها و ماشین‌آلات و تعمیر و تجهیز این شرکت هستند.

  این مسؤول افزود: تا پایان امسال شرکت نساجی مذکور به بهره‌برداری رسیده و در مرحله تولید قرار می‌گیرد.

  منبع خبر:فارس قزوین

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">