ندای البرز
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۱:۲۳ 2018 Feb 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24714
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
 •   
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان البرز:
  با ايجاد تدابير كاربردي و با استفاده از منابع و انجام گشت هاي مضاعف و استفاده از کارکنان تخصصي پليس آگاهي در گشت هاي شبانه، يك سارق در شهر "شريفيه" شناسايي و طی عملیاتی دستگير شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز،فرمانده انتظامی شهرستان البرز از کشف ۱۳ فقره سرقت منزل و ۱۱ فقره سرقت سایر عناوین با دستگیری دو نفر سارق و یک نفر مالخر در این شهرستان خبر داد.
  سرهنگ سهراب خسروی عنوان کرد: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در سطح شهرهای “محمدیه” و “شریفیه”، کارگروه ویژه ای تشکیل و سرقت منزل با بررسی دقیق و میدانی و جغرافیای جرم ، وقوع سرقت ها مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز تصریح کرد: با ایجاد تدابیر کاربردی و با استفاده از منابع و انجام گشت های مضاعف و استفاده از کارکنان تخصصی پلیس آگاهی در گشت های شبانه، یک سارق در شهر “شریفیه” شناسایی و طی عملیاتی دستگیر شد.
  وی ادامه داد: طی بازجویی های تخصصی و فنی پلیسی، سارق به همدستی فردی اعتراف و با هماهنگی مقام قضایی وی نیز طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.
  خسروی اضافه کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان البرز در ادامه تحقیقات فنی، به ۱۳ فقره سرقت منزل و ۱۱ فقره سرقت سایر عناوین در شهرهای محمدیه و شریفیه اعتراف و یک نفر مال‌خر نیز در این رابطه دستگیر شد.
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند از شهروندان درخواست کرد: نسبت به تامین امنیت محلات احساس مسئولیت کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را سریعاً از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">