ندای البرز
دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۷:۴۱ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18926
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵
 •   
  در مخالفت با تصمیم اف‌بی‌آی؛
  نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در واکنش به تصمیم نهایی اف‌بی‌آی در بی گناه دانستن کلینتون اعلام کرده است که همچنان فکر می‌کند کلینتون مجرم است و در نهایت با عدالت روبه‌رو خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز در حالی که جیمز کومی مدیر اف بی آی روز یکشنبه با ارسال نامه‌ای برای نمایندگان کنگره اعلام کرده است که دلیلی برای طرح اتهام مجرمانه علیه کلینتون به خاطر استفاده از ایمیل شخصی برای انجام امور دولتی و رسمی وجود ندارد، دونالد ترامپ نامزد جنجالی جمهوریخواهان ضمن زیر سؤال بردن این تصمیم، تأکید کرد: هنوز فکر می‌کنم کلینتون مجرم است و سرانجام با عدالت روبه‌رو خواهد شد.

  وی در سخنانی تصریح کرد: شما نمی‌توانید ۶۵۰ هزار ایمیل را در ۸ روز مورد بررسی قرار دهید. هیلاری کلینتون مجرم است.

  وی در ادامه با بی توجهی به اظهارات کومی درباره اینکه پرونده ایمیل‌های کلینتون از سرگرفته نخواهد شد، گفت: من مطمئن هستم که تحقیقات بالاخره زمانی به نتیجه خواهد رسید. تحقیقات درباره جرائم کلینتون برای مدت زمان طولانی ادامه خواهد یافت. مأموران ویژه و ارشد اف‌بی‌آی به کلینتون اجازه نخواهند داد تا با این جرائم سنگین و وحشتناک راحت باشد.

  اف‌بی‌آی در حالی هیلاری کلینتون را از هرگونه اتهام مجرمانه تبرئه کرده است که رسوایی استفاده نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از ایمیل شخصی برای انجام امور دولتی و رسمی فشار سنگینی را طی ماه‌های اخیر به کمپین انتخاباتی کلینتون وارد کرده است.

  جیمز کومی اعلام کرده است که پلیس فدرال آمریکا به‌صورت بی‌وقفه تلاش کرده است تا ایمیل‌های جدید فاش شده کلینتون را مورد بررسی قرار دهد و هیچ دلیلی برای تغییر تصمیم ماه جولای خود پیدا نکرده است.

  یک منبع امنیتی آمریکایی نیز در این باره تأکید کرد: تصمیم اف‌بی‌آی موجب بسته شدن تحقیقات درباره پرونده ایمیل‌های کلینتون خواهد شد.

  تازه ترین نظرسنجی رویترز نیز نشان می‌دهد که هیلاری کلینتون همچنان ۵ درصد نسبت به ترامپ پیشتاز انتخابات خواهد بود. کلینتون موفق به جلب نظر ۴۴ درصد آمریکایی‌ها شده و میزان حمایت افکار عمومی از ترامپ نیز به ۳۹ درصد رسیده است.

  منبع خبرگزاری تسنیم

  انتهای پیام

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">