ندای البرز
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۱۸ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6725
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۹
 •   
  رئیس اسبق کمیته داوران :
  رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: تشخیص یدالله جهانبازی داور مسابقه و عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی پرسپولیس و پدیده کاملا صحیح بوده و پنالتی اتفاق نیفتاد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،سید رضا غیاثی  در مورد نحوه قضاوت یدالله جهانبازی در بازی پرسپولیس و پدیده گفت: اگر چه جهانبازی از نظر آمادگی جسمانی هنوز به شرایط آرمانی نرسیده و کمی از صحنه‌ها دور بود اما تشخیص‌هایی که داد کاملا درست بود و اشتباه تأثیرگذاری را در این مسابقه مرتکب نشد.

  وی ادامه داد: جهانبازی در دادن کارت زرد به بازیکنان هم کمی کوتاهی می‌کرد. او نباید اجازه بدهد بازیکن جوانی مثل فرشاد احمدزاده مدام به داوری اعتراض کند و باید به او کارت زرد نشان می‌داد.

  رئیس اسبق کمیته داوران در مورد صحنه‌آی که پرسپولیسی‌ها معتقد بودند پنالتی به سود آنها گرفته نشده، گفت: اگر چه در آن صحنه علی علی‌پور در محوطه جریمه تیم پدیده سرنگون شد و دست مدافع حریف نیز بر پشت او قرار گرفت اما بازیکن پدیده نیرویی وارد نکرد که بتوان آن را خطای پنالتی دانست. در این صحنه جهانبازی به خوبی تشخیص داد که پنالتی رخ نداده همانطور که تشخیص عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی هم درست بود و حتی به شوخی هم گفت که بازیکنان پرسپولیس ناشیانه خودشان را به زمین می‌اندازند و نمی‌توانند داور را راضی کنند که برای پرسپولیس پنالتی بگیرد در هر صورت پرسپولیس در این مسابقه پنالتی طلبکار نیست.

  منبع: فارس

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">