ندای البرز
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۰۲ 2018 Apr 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24608
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
 •   
  بهرامی سخنگوی شورای شهر الوند خبر داد:
  مهتاب بهرامی سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند از تشکیل اولین جلسه کمیسیون صنعت توسط شورای شهر دوره پنجم الوند خبرداد

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز مهتاب بهرامی سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند از تشکیل اولین جلسه کمیسیون صنعت توسط شورای شهر دوره پنجم الوند خبرداد و در ادامه افزود ویژگی منحصر به فرد شهر الوند صنعتی بودن آن است وجود صنایع مختلف و متعدد در شهر صنعتی البرز که مدیریت آن به عهده شهرداری و شورای شهر است ایجاب می نماید که نگاه ویژه ای به صنایع موجود در این شهر و ظرفیت ها و پتانسیل های مربوط آن داشته باشیم.
  وی افزود:حضور مهندس ذاکری که از صنعتگران با سابقه هستند به شورای این دوره بعد صنعتی هم بخشیده است و این کمیسیون با ریاست ایشان با هدف رشد و شکوفایی و توسعه صنعت تشکیل شده است.
  سخنگوسی شورای شهر الوند گفت:قصد داریم در این کمیسیون با تشکیل کار گروه ویژه ای مشکلات و مسائل صنعتگران و تولید کنندگان را بررسی نمائیم و از طریق تعامل سازنده با صاحبان صنایع در زمینه گسترش تولید و اشتغال قدم برداریم.
  خانم بهرامی افزود:با یک نگاه ویژه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهر الوند می توانیم منابع درآمدی پایدار موثری برای شهر ایجاد نماییم.لذا این کمیسیون با رویکرد تغییر و تحول در شهر صنعتی البرز و بازگرداندن رونق فعالیت های تولیدی و اقتصادی در شورای دوره پنجم فعالیت خواهد کرد.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">