ندای البرز
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۴۰ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6855
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶
 •   
  رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
  رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از معرفی مجرمان پرونده فساد در فوتبال به قوه قضاییه خبر داد و گفت که درباره اعلام اسامی مفسدان فوتبالی تصمیم‌گیری خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، محمدعلی پورمختار در خصوص پرونده فساد در فوتبال که در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته است، اظهار داشت: بررسی‌های ما نهایی شده و منتظر هستیم این پرونده به تأیید و تصویب نهایی برسد.

  وی درباره اینکه آیا قرار است تا هفته آینده اسامی موجود در گزارش فساد فوتبال منتشر شود، گفت: اینکه اسامی منتشر شود یا نه به همان تصویب نهایی مربوط می‌شود و باید دید چه تصمیمی در این خصوص گرفته خواهد شد. آنچه مسلم است، تا هفته آینده این پرونده نهایی می‌شود و پاسخی در این خصوص خواهیم داد.

  رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در پاسخ به این سؤال که آیا با بررسی نهایی فساد در فوتبال همه چیز تمام می‌شود و مثل همیشه همه به کارشان ادامه خواهند داد یا این بار واقعاً عزمی برای مبارزه با این افراد وجود دارد، خاطرنشان کرد: طبیعتاً ما پیگیری خواهیم کرد تا مبارزه با مفاسد انجام شود. از دولت و وزارت ورزش‌وجوانان می‌خواهیم مسائلی که مربوط به فساد در فوتبال است را اصلاح کنند. برخی موارد هم در پرونده وجود دارد که جرم محسوب می‌شود و این افراد را به قوه قضاییه معرفی خواهیم کرد.

  پورمختار درباره اینکه تکلیف ۱۸۸ سفر علی کفاشیان به کجا رسید و رئیس فدراسیون این موضوع که از سوی کمیسیون اصل ۹۰ مطرح شده بود را رد کرده است، تصریح کرد: او می‌تواند این مسئله را رد کند اما ما پای حرف خود هستیم و برای تأیید تعداد سفرها مستندات لازم را هم داریم. البته بهتر است اسمی نیاوریم و درباره اشخاص صحبت نکنیم.

  منبع:  تسنیم

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">