ندای البرز
سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۲ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25926
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
 •   
  سخنگوی شورای شهر الوندخبر داد:
  توجه به میانگین رقم وصولی سالهای گذشته و تاکید بر واقعی بودن بودجه در سال آینده, اصلی ترین رویکرد شورا در بررسی و تصویب بودجه پیشنهادی شهرداری بوده است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز, مهندس مهتاب بهرامی سخنگو و رئیس کمسیون فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شورای شهر الوند در سخنانی اظهار داشت: بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری پس از چند جلسه بحث و بررسی کارشناسانه و با اعمال تغییرات در تعدادی از بندهای پیشنهادی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در صحن پارلمان محلی به تصویب رسید.
  وی افزود: توجه به میانگین رقم وصولی سالهای گذشته و تاکید بر واقعی بودن بودجه در سال آینده, اصلی ترین رویکرد شورا در بررسی و تصویب بودجه پیشنهادی شهرداری بود و خوشبختانه در این زمینه مباحث موثری مطرح و اعمال گردید.
  مهندس مهتاب بهرامی تصریح کرد: اعتبارات بودجه سال آینده ۵۱/٧۵% به فصل عمران شهری, ٣۶/٩٢% به فصل خدمات شهری و ۱۱/٣٢% به فصل خدمات اداری تخصیص پیدا کرده است.
  وی همچنین خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه های کمربندی های شمالی, غربی و جنوبی شهر, طراحی و احداث پارک اختصاصی بانوان, بهسازی مبلمان شهری ،جمع آوری و دفع آب های سطحی و تکمیل طرح های ورزشی در ورزشگاه امام علی (ع) از جمله پروژه هایی هستند که در بودجه سال آینده لحاظ شده اند.
  سخنگوی شورای اسلامی شهر در ادامه به اختصاص قسمت عمده ای از اعتبارات بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری به تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرداری اشاره کرده وافرودند با توجه به میزان بدهی که از پروژه های نیمه تمام سالهای گذشته برجای مانده و لزوم مطالعه و کارشناسی مجدد و تکمیل آنها به ویژه پروژه کمربندی شهر , شورا با دقت بیشتر بندهای پیشنهادی را مورد بررسی قرار داد و در نهایت رقم ۵۰ میلیارد تومان به تصویب اعضا رسید.
  سخنگوی شورای اسلامی شهر همچنین به تاکید اعضای شورای اسلامی شهر بر الزام شهرداری در تامین اعتبار پروژه های عمرانی شهر از محل درآمدهای مستمر شهرداری و نیز عدم استفاده از فروش اموال و املاک شهرداری اشاره کرد و افزود: در صورت تامین مالی پروژه های بازآفرینی شهری و تحقق اعتبار پروژه های مذکور از طریق بکارگیری شیوه های نوین تامین مالی مانند اوراق مشارکت، فاینانس و… اعتبارات مذکور در متمم با اصلاح بودجه پایدار خواهد شد.

  @alvandshora

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">