ندای البرز
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۴۹ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25564
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
 •   
  رئیس شورای اسلامی شهر الوند:
  بر اساس رویکرد جدیدی که در تصویب تعرفه عوارض سال ٩٧ شهرداری مورد استفاده قرار گرفته، ضمن ثابت ماندن تعرفه سال گذشته، عوارض سال آینده عادلانه تر از قبل دریافت خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، مهندس سهراب ذاکری رئیس شورای اسلامی شهر الوند در سخنانی اظهار داشت: تعرفه عوارض سال ٩٧ شهرداری الوند بعد از برگزاری جلسات متعدد و با نگاهی کارشناسانه و با رویکرد حفظ منافع عمومی در تاریخ ۱٣٩۶/۱۱/۵ نهایی و به فرمانداری البرز ارسال شده و تا تاریخ ۱٣٩۶/۱۱/۱۵ می بایست آگهی رسمی شود.
  وی افزود: در طی این جلسات، آمار و ارقام سالهای اخیر مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت که نتیجه آن، تغییر رویکرد دریافت عوارض از شهروندان در مناطق مختلف شهر بود.
  رئیس شورای شهر الوند تصریح کرد: نیاز بود تا ملاک های ارزیابی و لحاظ عوارض با رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوطه مورد بازنگری قرار گیرد. چرا که در گذشته تفاوت قابل ملاحظه ای بین میزان پرداختی شهروندان در نقاط پربرخوردار و کم برخوردار شهر اعمال نمی شد.
  این مقام مسوول خاطرنشان کرد: بر اساس رویکرد جدیدی که در تصویب تعرفه عوارض سال ٩٧ شهرداری مورد استفاده قرار گرفته، ضمن ثابت ماندن تعرفه سال گذشته، عوارض سال آینده عادلانه تر از قبل دریافت خواهد شد.
  مهندس ذاکری در ادامه به افزایش غیرواقعی ارزش منطقه ای و دارایی املاک در طی سال های گذشته اشاره کرد و گفت: این موضوع دغدغه های اساسی را در حوزه مدیریت شهری به وجود آورده بود که سعی شد در تعرفه عوارض سال ۹۷ لحاظ گردد تا به اقشار کم بضاعت جامعه فشار کمتری وارد شود.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">