ندای البرز
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۱۱ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10701
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۴
 •   
  با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛
  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفره کوتاه خود به شهرستان البرز، ضمن بازدید از ساختمان اهدایی شهرداری الوند که برای ساخت بیمارستان دولتی اختصاص داده شده است، تفاهم نامه ساخت این بیمارستان را امضاء نمود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، وزیر بهداشت و درمان در ادامه سفر خود به استان قزوین، عصر پنجشنبه در صدر هیئتی به شهرستان البرز سفر کرد.

  دکتر هاشمی قاضی زاده با حضور در محل ساختمان اهدایی شهرداری الوند که برای ساخت بیمارستان دولتی در نظر گرفته شده است، از نزدیک در جریان روند اقدامات انجام شده  قرار گرفت.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر کوتاه خود به شهرستان البرز، در جلسه ایی با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استاندار قزوین، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی، فرماندار شهرستان البرز، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر الوند و دیگر مسئولان استان،  تفاهم نامه ساخت بیمارستان دولتی شهر الوند را امضاء نمود.

  وی ابراز امیدواری کرد: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین همانند شهرداری و شورای اسلامی به وعده خود عمل نموده و در موعد مقرر شده در تفاهم نامه، بیمارستان دولتی شهر الوند را به بهره برداری برساند.

  استاندار قزوین نیز در ادامه این جلسه در سخنانی عنوان کرد: با توجه به جمعیّت و اقشار ساکن در شهر الوند، ساخت بیمارستان دولتی یکی از نیاز های ضروری شهر الوند است که که امضای تفاهم نامه ساخت بیمارستان دولتی می تواند مشکلات بخش سلامت مردم این شهر را مرتفع نموده و گام مهمی در جهت خدمت رسانی به مردم باشد.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین نیز با اشاره به اینکه شهر الوند نیازمند  ۱۸۰ تخت بیمارستانی است خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه امکان آغاز پروژه های جدید در دولت وجود ندارد، ساخت بیمارستان دولتی  شهر الوند از برنامه های آتی دولت بود که امیدواریم ساخت و بهره برداری از این بیمارستان به صورت جدی در استان پیگیری شده و به بهره برداری برسد.

  گفتنی است  وزیر بهداشت و درمان در ادامه سفر خود به شهرستان البرز از مرکز همودیالیز شهر الوند بازدید کرد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">