ندای البرز
شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - - ساعت ۱۶:۲۵ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 26434
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
 •   
  داوود محمدی در شورای اداری شهرستان البرز:
  در تولیدات ایرانی بایستی تفکر انقلابی و نگاهی جهانی داشته تا بتوانیم رتبه خود را در صنعت دنیا به مقام اول برسانیم.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، داوود محمدی در جلسه اداری شهرستان البرز که صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به بودجه سال جاری اظهار کرد: در بودجه سال جاری چندین مرتبه بین دولت و مجلس نظراتی رد و بدل شده است.

  وی افزود: مراجعات مکرر مردم به دفاتر نمایندگان مجلس باعث شده است که نمایندگان با درد مردم آشنا شده و مهمترین مشکلی که مردم با آن مواجه هستند بحث اشغال است.

  نماینده مردم استان قزوین، شهرستان آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به ۱۲ سال گذشت از صنعت چشم انداز جهان متاسفانه نتوانسته‌ایم جایگاه خوبی در جهان داشته باشیم و ۸ سال از زمان این صنعت باقی مانده که جا دارد با تلاش و حمایت از صنعت ایرانی و بالابردن کیفیت تولیدات ایرانی در بین صنعت چشم انداز جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم.

  این مسئول عنوان کرد: در تولیدات ایرانی بایستی تفکر انقلابی و نگاهی جهانی داشته تا بتوانیم رتبه خود را در صنعت دنیا به مقام اول برسانیم و مجلس شورای اسلامی با همین نگاه تلاش کرده است در ایجاد اشتغال بکوشد به طوری که در سال جاری مبلغ ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی صنایع در نظر گرفته شده است.

  محمدی اذعان داشت: درخواست ما از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و نظارتی این است که نظارت و توجه بسیاری به بودجه‌های تعلق گرفته جهت نوسازی صناَیع داشته باشند تا بتوانیم به هدف اصلی این بودجه‌گذاری که توسعه صنعت و تولید ایرانی و اشتغال زایی است نزدیک شویم.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">