ندای البرز
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۱۹ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11131
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۲
 •   
  از سوی ائمه جماعات، مسئولان هیئات مذهبی و فعالان فرهنگی صورت گرفت؛
  تنی چند از ائمه جماعات، مسئولان هیئات مذهبی و مدیران کانون های فرهنگی مساجد در نشستی صمیمی با یدالله لطفی شهردار الوند، ازحمایت های شهردار و اقدامات امور فرهنگی و روابط عمومی شهرداری در حوزه های فرهنگ شهری قدردانی کردند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، در این جلسه، حجت الاسلام غلامی امام جماعت مسجد جامع حضرت رسول اکرم (ص)، به نمایندگی از ائمه جماعات شهر الوند، ازحمایت های شهردار و اقدامات امور فرهنگی و روابط عمومی شهرداری در حوزه های فرهنگ شهری قدردانی کرد.

  غلامی با  اشاره به کلید واژه های سخنان مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۳، فرهنگ را یکی از پایه های مهم و حیاتی زندگی اجتماعی عنوان کرد و با تاکید بر اهمیت آن در برابر اقتصاد اظهار داشت: ما در سال ۹۴ نیز شاهد تداوم این کلید واژه ها  بویژه در برنامه ی برجام هستیم ، بطوریکه دغدغه های معظم له در نفوذ فرهنگی مؤید این مسئله است.

  وی خطاب به شهردار الوند گفت: اگر در برنامه های  فرهنگی رویه ی فعلی را هرچه ملموس تر ادامه داده و اعتقادات، ارزشهای اسلامی و انقلابی  را مبنای اقدامات خود قرار دهید، حمایت  علنی روحانیت و فعالان مذهبی شهر را  برای  پیشبرد  بهتر  اهداف  فرهنگی و عمرانی  به همراه خواهید داشت .
  غلامی در پایان ضمن تقدیر از برگزاری دو مراسم تجمع بزرگ اربعین و عاشورای حسینی و بازتاب مطلوب آن در رسانه ها، به ارائه ی راهکارها و  بیان و مشکلات حوزه های فرهنگی شهر پرداخت.

  در ادامه این جلسه، وحید آجرلو مسئول کانون فرهنگی مسجد جامع حضرت ابالفضل (ع) نیز  به نمایندگی از کانونهای فرهنگی مساجد شهر الوند،  به بیان ظرفیت های  موجود در کانونهای فرهنگی مساجد پرداخت و  از اعلام آمادگی این کانونها برای همکاری با شهرداری خبر داد.
  داوود بیگدلی مسئول هیئت مذهبی مکتب العباس(ع) نیز به نمایندگی ازهیئات مذهبی شهر از هماهنگی و همکاری شهرداری در خصوص برگزاری مراسمات ایام محرم و صفر قدردانی و خواستار ادامه ی این رویه شد.

  لازم به اشاره است، این نشست به درخواست و هماهنگی مسئول هیئت منتظران ظهور و با هماهنگی تنی چند از روحانیون شهر برگزار شده است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">