ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۱۷ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10062
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۷
 •   
  با اهداء لوح یادبود صورت گرفت؛
  فرماندار شهرستان البرز و امام جمعه الوند با اهدای لوح یادبود از رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز تقدیر کردند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، فرماندار شهرستان البرز و امام جمعه الوند با اهدای لوح تقدیر از حجت‌الاسلام محمد صادق جانمحمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز به جهت برنامه ریزی مناسب مناسب جهت برگزاری مراسمات دهه اول محرم تقدیر کردند.

  متن تقدیر نامه بدین شرح است:

  اِنَّ الحُسین مِصباح الهُدی وَ سَفینَه النَجاه

  کربلا عصاره بهشت است و عاشورا آبروی عاشق. حسین آمد وعشق را آبروبخشید و عباس با دستان بریده و لبان خشکیده و با مَشکی زخمی عشق را سیراب کرد تاحرف و حدیثی باقی نماند و زینب عشق را تداوم بخشید و آن را در گستره زمین و آسمان منتشر کرد تا از آن پس تمام عاشقان وام دار حماسه عاشورا باشند. کربلا قبله الهام عاشقان شد و عاشورا میعادگاهی برای آنان که می خواهند نماز عشق را در محرابی به بلندای تاریخ به پا دارند.

  برادر گرامی حجت‌الاسلام محمد صادق جانمحمدی رئیس محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز
  نظر به اینکه برپایی مراسم سوگواری حضرت اباعبدلله الحسین (علیه السلام ) خدمتی بزرگ به اهل بیت وآل طه می باشد، لذا ازهمت و حمیت حضرتعالی ونقش بارز و ارزشمندتان دربرگزاری تجمع برزگ عاشوراییان شهرستان البرز،که به وجهی احسن به نمایش گذاشته شد کمال تشکررا داریم. با امید به اینکه فضای معنوی که مد نظر امام و اولیای بزرگ دین مبین اسلام بوده به تدریج در همه ی جوامع اسلامی، حاکم گردد،تحکیم و تقویت یابد.

  حجت‌الاسلام والمسلمین علی طهماسبی امام جمعه شهر الوند

  غلامرضا حسنپور فرماندار شهرستان البرز

  انتهای یپام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">