ندای البرز
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۵:۴۴ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8099
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۴
 •   
  نماینده مردم قزوین در مجلس مطرح کرد:
  نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: تلاش می‌شود برای پروژه آب شرب بیدستان اعتبار مورد نیاز اختصاص یابد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،  حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی در شورای اداری شهر بیدستان که با هدف رفع مشکلات آب شرب ساکنان، اقدامات مورد نیاز در حوزه راهسازی و شهرسازی عصر امروز در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر تشکیل شده بود اظهار کرد: همکاری، همدلی و همزبانی مسئولان در راستای توسعه مطلوب شهرها به خصوص مناطقی مانند بیدستان که عرصه کافی برای رشد را در اختیار دارد می‌تواند بسیار سازنده باشد.

  وی بیان کرد: تلاش می‌شود از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ که در روزهای آینده جلساتی در این خصوص صورت می‌گیرد، بخشی از هزینه‌های پروژه‌های ضروری شهر بیدستان تأمین و اختصاص یابد.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مطابق اظهارات مسئولان شهر بیدستان، مردم این شهر نیاز اساسی به توسعه زیرساخت‌های آب شرب دارند و بودجه یاد شده در صورت تأمین، باید در این عرصه هزینه شود؛ مقرر می‌شود تا بودجه شهر بیدستان برای اجرای پروژه آب شرب در اختیار مدیریت آب و فاضلاب شهرستان البرز یا شهرداری این شهر قرار گیرد.

  حسینی با بیان اینکه در نظر گرفتن نیاز درازمدت یک جامعه از سوی مسئولان شهری ضرورت بسیاری در فعالیت‌های اجرایی دارد تصریح کرد: برنامه‌ریزی مدیران دستگاه‌های اجرایی در عرصه‌های مختلف باید نیاز چند دهه آنان و اهالی یک شهر و منطقه را در نظر بگیرد.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی برنامه‌ریزی دراز مدت را زمینه‌ساز توسعه پایدار شهری دانست که موجب رفاه و آسایش شهروندان در یک منطقه می‌شود.

  وی افزود: متأسفانه بسیاری اوقات مشاهده می‌شود در برخی سازمان‌ها برای احداث و اجرای پروژه‌های عمرانی در عرصه‌های گوناگون، عدم برنامه‌ریزی از سوی مسئولان و مدیران میانی وجود دارد و از یک سو موجب اتلاف هزینه و زمان شده و از سوی دیگر ایجاد مزاحمت برای مردم را به همراه دارد.

  حسینی خاطرنشان کرد: هر جا که وحدت و همدلی در روابط کاری مسئولان وجود داشته باشد زمینه توسعه و رشد روزافزون فعالیت‌های اجرایی فراهم می‌شود. بیدستان، یکی از مناطق استان قزوین است که با بهره‌مندی از مسئولان و مدیران بومی می‌تواند به نحو مطلوب رشد و توسعه پیدا کند.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: با توجه به وجود رکود، تورم و گرانی، لازم است مسئولان خدمات مختلف را صورت گسترده در اختیار جامعه قرار داده و مردم با سطح درآمد پایین و کم‌ برخوردار را بیش از دیگران بهره‌مند سازند تا موجب ارتقای توان آن‌ها شود.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">