ندای البرز
شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۴۷ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12395
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۳
 •   
  اخیراً مسئول اداره بازرسی آموزش و پرورش که یکی از فعالان اصلاح‌طلب و عضو انجمن اسلامی معلمان استان خود است طی بازرسی از مدارس سطح این استان از مدیران مدارس خواسته است که شعار مرگ بر آمریکا را از روی دیوارهای مدارس پاک کنند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، کمتر از یک ماه از اجرایی شدن برجام در کشور گذشته است که برخی از مسئولین که مذاکرات هسته‌ای را مقدمه ای برای ارتباط گیری با آمریکا تلقی کرده‌اند فعالیت‌های خود را در این راستا آغاز کرده اند.

  در حالی که رهبر انقلاب بارها در طول چند سال گذشته تأکید کرده اند که دشمن درجه یک انقلاب اسلامی آمریکاست و دشمنی های آن با ایران پایان پذیر نیست، عده‌ای نتیجه‌های فعلی مذاکرات را در راستای بهبود روابط آمریکا با ایران و تغییر رویه آنها می دانند.

  در راستای اشاعه این تفکر اخیراً مسئول اداره بازرسی آموزش و پرورش که یکی از فعالان اصلاح‌طلب و عضو انجمن اسلامی معلمان استان خود است طی بازرسی از مدارس سطح این استان از مدیران مدارس خواسته است که شعار مرگ بر آمریکا را از روی دیوارهای مدارس پاک کنند و در مراسمات نیز شعار مرگ بر آمریکا سر ندهند.

  از طرف دیگر خبرها حاکی از آن است که در تعدادی از دبیرستان های شهرستان های مختلف دانش‌آموزان از اجرای سرود مرگ بر آمریکا برای اجرا در روز ۲۲ بهمن منع شده و به آنها گفته شده سرود یار دبستانی را تمرین کنند.

  به نظر می‌رسد جریان نفوذ در مدارس از طریق نفوذ برخی از افراد متمایل به غرب کلید خورده و لزوم هوشیاری مسئولین آموزش و پرورش در این راستا بیشتر شده است.

  منبع: راه دانا

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">