ندای البرز
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۱:۱۸ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12455
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۵
 •   
  نظامیان صهیونیست پس از مجروح‌کردن این نوجوان فلسطینی، تنها نظاره‌گر جان‌دادن این دختر 13 ساله بودند و پس از گذشت مدت زمان طولانی، بدون ارائه کمک‌های پزشکی، پیکر نیمه‌جان او را بازداشت کردند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  نظامیان صهیونیست روز گذشته در منطقه الخلیل، دو خواهر نوجوان فلسطینی را به رگبار بستند که به شهادت یکی از آنان منجر شد.

  روز یکشنبه نظامیان اسرائیلی در یک پست بازرسی نزدیک مسجد ابراهیمی الخلیل، یاسمن دختر ۱۳ ساله فلسطینی را هدف گلوله قرار دادند.  به گفته منابع رژیم صهیونیستی، این دختر قصد حمله به نظامیان با سلاح سرد را داشت، اما منابع محلی با رد این ادعای صهیونیست‌ها می‌گویند یاسمین و خواهرش در حال عبور از ایست و بازرسی این نظامیان بودند که ناگهان به روی آن‌ها آتش گشودند و یکی از آن‌ها به شدت زخمی شد.

  انتفاضه سوم قدس که از آن با نام انتفاضه چاقو نیز یاد می‌شود که از ماه سپتامبر سال گذشته میلادی آغاز شد و تا کنون ده‌ها فلسطینی در این راه به شهادت رسیده‌اند.

  نظامیان صهیونیست پس از مجروح‌کردن این نوجوان فلسطینی، تنها نظاره‌گر جان‌دادن این دختر ۱۳ ساله بودند و پس از گذشت مدت زمان طولانی، بدون ارائه کمک‌های پزشکی، پیکر نیمه‌جان او را بازداشت کردند.

  تماشای جان‌دادن دختر فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیست + عکس

  تماشای جان‌دادن دختر فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیست + عکس

  انتهای یپام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">