ندای البرز
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۴۱ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11124
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۱
 •   
  شهردار الوند خبر داد:
  شهردار الوند در دیدار با تنی چند از ائمه جماعت، مسئولان هیئات مذهبی و فعالان کانون های فرهنگی مساجد شهر الوند از تنظیم واقعی بودجه سال 95 با رقمی معادل 92 میلیارد تومان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، شهردار الوند در دیدار با تنی چند از ائمه جماعت،  مسئولان هیئات مذهبی و فعالان کانون های فرهنگی مساجد شهر الوند، ضمن امیدواری نسبت به آینده ی شهر، رشد و توسعه ی شهر را در تمام حوزه ها به ویژه حوزه ی مهم فرهنگی، مستلزم تعامل نزدیک با کانونهای فرهنگی، مذهبی  و استفاده از ظرفیتهای علمی و معنوی روحانیت شهر دانست و گفت: حضور مدیریت شهری در مساجد و مجامع عمومی نفعی دوسویه برای مدیران شهرداری و شهروندان دارد، زیرا در ارتباط چهره به چهره می توان به صورت ملموس تری عملکرد و اقدامات خود را به اطلاع مردم رساند و از طرفی این دیدارها بهانه ای برای مطلع شدن مدیریت شهری از مسائل و مشکلات محلات است.

  شهردار الوند با اشاره به تنظیم واقعی بودجه سال ۹۵ با رقمی معادل ۹۲ میلیارد تومان افزود: ۸۰% این رقم  به اقدامات عمران شهری و ۲۰% به هزینه های جاری اختصاص خواهد یافت  و ادامه داد: اینگونه بودجه بندی، از عزم شهرداری برای پائین آوردن هزینه های جاری و بالا بردن سطح عمران شهری حکایت دارد که نشانه های آن را در اجرای کمربندی شهر، تعریض بلوار خلیج فارس و به پایان رساندن پروژه ی زمانبر بلوار ولایت (جاده بوئین زهرا) شاهد هستیم .

  این مسئول عنوان کرد: امیدوارم با مشارکت و همدلی شهروندان بتوانیم بخش اعظمی از کارهایی که باید ظرف ده سال صورت میگرفت را طی دو سال آتی به سرانجام برسانیم.

  لطفی در ادامه از فروش شرکت شهر صنعتی کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: عدم سود دهی و زیان دهی  این شرکت  به حدی رسیده که حتی برای تأمین حقوق پرسنل از طریق فروش املاک شرکت اقدام می شود، این درحالیست که هدف از خرید اینگونه شرکت ها تأمین یک منبع درآمدی برای شهرداری بوده است که متأسفانه، شاهد آن هستیم که این مهم محقق نشده ، بلکه نتیجه ی معکوس داده است که در همین راستا فروش شرکت شهر صنعتی رشت نیز در برنامه ی آتی قرار دارد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">