ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۷ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3237
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۱
 •   
  سخنگوی هیأت رئیسه مجلس
  سخنگوی هیأت رئیسه مجلس،گفت: در شرایط کنونی وضعیت بسیار حساس و سخت بوده و با توجه به این مسائل کشور نیازمند همدلی، برنامه ریزی و همزبانی است، از طرف دیگر هم زبانی و همدل بودن تنها مختص مردم برای حمایت از دولت نیست.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»، گفت: یکی از مباحث و دغدغه های رهبر معظم انقلاب ارتباط میان دولت و مردم و مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان ملت ایران است، از این رو با توجه به فشارها و موضوعاتی مانند تحریم ها و مشکلات منطقه ای، تقویت همدلی و هم زبانی بسیار ضروری است.

  نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره نقش گسترده و تأثیرگذار مردم در ادوار مختلف انفلاب اسلامی، افزود: در زمان هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم که حضور مردم در جنگ معادلات را به نفع جمهوری اسلامی تغییر داد، که این موضوع نشان دهنده نقش مهم ارتباط ملت با بدنه دولت و نظام است.

  وی افزود: در شرایط کنونی هم وضعیت بسیار حساس و سخت بوده و با توجه به این مسائل کشور نیازمند همدلی، برنامه ریزی و همزبانی است، از طرف دیگر هم زبانی و همدل بودن تنها مختص مردم برای حمایت از دولت نیست، بلکه قوه مجریه هم باید در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کند.

  نعمتی ادامه داد: همچنین در این دوران باید ارتباط مجلس و دولت، ارتباطی ویژه باشد تا مسائل کلان کشور با حمایت مجلس از دولت به خوبی پیش برود.

  عضو هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به ضرورت مردمی شدن اقتصاد و حمایت از اقتصاد مقاومتی در سال ۹۴، تصریح کرد: قطعا واگذاری بخش های اقتصاد دولت به مردم و بخش خصوصی بسیاری ضروری است، اما متأسفانه تاکنون شاهد بودیم که بخش های دولتی به بخش های خصولتی تبدیل شده اند./

  پایان پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">