ندای البرز
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۰:۵۴ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2688
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۶
 •   
  مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان البرز:
  جانمحمدی گفت: توجه به مناسبت‌های مذهبی و دینی به معنای عدم برگزاری یا محدود کردن مناسبت‌های سنتی کشور نیست، امّا باید در اجرای برنامه ها ی سنتی تلاش شود تا فعالیت‌های دینی مورد خدشه قرار نگیرند.

  جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی شهرستان البرز با حضور اعضای این ستاد و در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان البرز درجلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی، هدف از برگزاری این جلسه را برنامه‌ریزی  برای اجرای هر چه بهتر مراسمات در ایام فاطمیّه اعلام کرد و گفت: یکی از نکات مورد توجّه مسئولان تقارن ایّام فاطمیّه با آغاز سال جدید است که علاوه بر توجه به سنت‌های ایرانی، نباید از فعالیت‌های مذهبی و دینی غافل شده و در این مناسبت ها باید از افراط و تفریط پرهیز شود.

  حجت الاسلام والمسلمین جانمحمدی  تصریح کرد: دید و بازدید از اقوام و ادای احترام به بزرگترها یکی ازآداب اصیل ایرانیان است که در ایّام آغازین سال نو صورت می گیرد و این کار در فرهنگ اسلامی ما نیز بسیار سفارش شده و ادامه داد:  توجه به مناسبت‌های مذهبی و دینی به معنای عدم برگزاری یا محدود کردن مناسبت‌های سنتی کشور نیست، امّا باید در اجرای برنامه ها ی سنتی تلاش شود تا فعالیت‌های دینی مورد خدشه قرار نگیرند.

  ضرورت توجه به بزرگداشت ایّام فاطمیّه دوم، پرهیز از پرداختن به موضوعات تفرقه انگیز توسط روحانیان و مداحان ، حضور مبلغان در پارک‌ها و اماکن تفریحی با هدف تبلیغ و اطلاع ‌‌رسانی دینی از جمله مصوّبات مهم این ستاد بود که تمامی اعضاء بر حسن اجرای ان تأکید کردند.

  همچنین در پایان این جلسه مقرر شد تزئین و فضاسازی تبلیغاتی مناسب شهرها، توسط شهرداری‌ها انجام شده و بلافاصله بعد از روز شهادت نسبت به جمع‌آوری آن‌ها اقدام شود وج هت راه‌اندازی ایستگاه‌های صلواتی توسط هیئت‌های مذهبی به نیروی انتظامی اطلاع رسانی شده و نظارت لازم بر عملکرد آنان صورت گیرد.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">