ندای البرز
پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۲۳ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24939
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
 •   
  مراسم تودیع و معارفه مسوول بسیج هنرمندان در سالن جلسات سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز برگزار شد .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز مراسم تودیع و معارفه مسوول بسیج هنرمندان شهرستان البرز با حضور جعفر جوادی شهردار شهر الوند و جواد خطمی عضور شورا شهر الوند در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز برگزار شد .

  حجت السلام شجاعی مهر مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در این مراسم گفت : ما در سایه هنر میتوانیم انقلاب فرهنگی ایجاد کنیم و در سایه هنر خیلی کار می شود انجام داد .

  وی گفت: در هشت سال دفاع مقدس سرود های انقلابی مداحانی همچون(صادق آهنگران) بودند که ذوق حرکت به رزمندگان مارا می دادند و این خود یک حرکت هنر است .

  وی ادامه داد : در حال حاظر در عرصه های جنگ نرم نیاز شدید به هنر انقلاب داریم و امروز بسیج هنرمندان باید سازماندهی شو در جهت اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی .

  عرصه فرهنگ اسلام فقط گریه نیست بلکه رسول خدا با نشاط ترین مردم بودند ، پس فرهنگ انقلاب هم میتواند با نشاط باشد . اسلام شادترین دین است که وظیفه ما است آن را ترویج کنیم و این بار سنگینی است که باید برای آن تلاش شود .

  در پایان از زحمات حیدرعلی عسگری مسوول پیشین بسیج هنرمندان شهر الوند تقدیر به عمل آمد . در این مراسم آقای سعید احمدی به عنوان مسوول بسیج هنرمندان معرفی شدند .

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">