ندای البرز
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۵۹ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23731
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۸
 •   
  خطیب نماز جمعه شهر الوند:
  شرکت خودرو سازان ملی با حفظ نکات ایمنی بایستی خودروهایی با قیمت‌های مناسب وارد بازار کنند که تمام اقشارمردم بتوانند از آن استفاده کنند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های سیاسی-عبادی این هفته شهر الوند که در مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) این شهر برگزار شد با اشاره به مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری اظهار کرد: این مراسم مکمل انتخابات است.
  وی بیان کرد : انتخابات در نظام ولایی ایران به معنای حضور گسترده و فاتحانه مردم در صحنه انتخابات و انتخاب مسئولان امر کشور است.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند عنوان کرد: تنفیذ، احترام گذاشتن به انتخاب مسئولان توسط مردم است.
  این مسئول ادامه داد: مراسم تحلیف ریاست جمهوری در سال جاری جهت پاسخ به استکباران جهانی که مدعی عدم طرفداران بین المللی کشور ایران است با حضور نمایندگان کشورهای دیگر صورت گرفت.
  حجت‌الاسلام طهماسبی با اشاره به دوران رقابت انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: این دوران تمام شده و اکنون رئیس دولت باید حقوق تمام ملت ایران را رعایت کند.
  این مسئول با اشاره به استفاده دولت از نسخه نجات بخش اقتصاد مقاومتی در کشور اضافه کرد: مردم در انتظار تلاش دولت جدید برای بهبود شرایط اقتصادی جامعه هستند.
  حجت‌الاسلام طهماسبی اذعان کرد: توجه مسئولان به صنایع تولیدی کوچک ومتوسط که زود بازده هستند باعث اشتغال‌زایی می‌شود.
  وی با اشاره به خارج شدن خودروی پراید از خط تولید گفت: وزیر صنعت و مسئولان صنعت خودرو سازی باید دلسوز مردم جامعه بوده و قیمت خودروی جایگزین خودروی پراید برای تمام اقشار مردم مناسب باشد.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند تشریح کرد: شرکت خودرو سازان ملی با حفظ نکات ایمنی بایستی خودروهایی با قیمت‌های مناسب وارد بازار کنند که تمام اقشارمردم بتوانند از آن استفاده کنند.
  این مسئول اظهار کرد: حجاب وعفاف یک ضرورت در جامعه اسلامی بوده اما برخی از افراد هنجار شکنی کرده و در داخل خودروهای شخصی خود کشف حجاب می‌کنند که با قوانین حاکم جامعه منافات داردو لازم است نیروی انتظامی در این جرایم مشهود وارد عمل شود.
  وی در پایان گفت: صنایع نظامی و موشکی کشور ایران قابل مذاکره با آمریکا نیست.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">