ندای البرز
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۰۵ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8105
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۸
 •   
  در بازدید از شرکت تولیدکننده مواد شوینده مطرح شد،
  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در بازدید از شرکت تولیدکننده مواد شوینده، تولید محصول را نیاز اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،  حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی بعد از ظهر امروز از یکی از شرکت‌های تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی شهرستان البرز در استان قزوین بازدید کرده و با نوع و میزان فعالیت واحدهای تولیدی آن در عرصه‌های مختلف آشنا شد.

  وی با حضور در شرکت تولید‌کننده مواد بهداشتی و شوینده با نام تجاری پاک‌شو، ضمن بررسی موانع و مشکلات موجود برای توسعه فعالیت‌های اجرایی این حوزه از اقدامات صورت گرفته برای تأمین نیاز بازار داخلی تقدیر کرد.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تلاش فعالان اقتصادی برای تولید محصولات با کیفیت به خصوص در حوزه مواد شوینده می‌تواند علاوه بر کاهش میزان وابستگی کشور به بازارها و محصولات خارجی موجب سودآوری اقتصادی و جلوگیری از خروج سرمایه و نقدینگی از کشور شود.

  حسینی با بیان اینکه تولید، یکی از نیازهای اساسی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است تصریح کرد: افزایش اشتغال جوانان و افراد جویای کار، ارتقای ارائه محصولات مختلف و استفاده از نیروهای متخصص، جذب سرمایه‌، تاجران و فعالان اقتصادی به بازارهای داخلی نیز از جمله مواردی است که می‌تواند در مراحل بعدی مورد توجه قرار گیرد.

  گفتنی است، علی پرزحمت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین نیز در این بازدید، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی را همراهی می‌کرد.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">