ندای البرز
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۱:۱۰ 2017 May 01
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8105
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۸
 •   
  در بازدید از شرکت تولیدکننده مواد شوینده مطرح شد،
  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در بازدید از شرکت تولیدکننده مواد شوینده، تولید محصول را نیاز اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.
  13910714000178_PhotoA

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،  حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی بعد از ظهر امروز از یکی از شرکت‌های تولید کننده مواد شوینده و بهداشتی شهرستان البرز در استان قزوین بازدید کرده و با نوع و میزان فعالیت واحدهای تولیدی آن در عرصه‌های مختلف آشنا شد.

  وی با حضور در شرکت تولید‌کننده مواد بهداشتی و شوینده با نام تجاری پاک‌شو، ضمن بررسی موانع و مشکلات موجود برای توسعه فعالیت‌های اجرایی این حوزه از اقدامات صورت گرفته برای تأمین نیاز بازار داخلی تقدیر کرد.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تلاش فعالان اقتصادی برای تولید محصولات با کیفیت به خصوص در حوزه مواد شوینده می‌تواند علاوه بر کاهش میزان وابستگی کشور به بازارها و محصولات خارجی موجب سودآوری اقتصادی و جلوگیری از خروج سرمایه و نقدینگی از کشور شود.

  حسینی با بیان اینکه تولید، یکی از نیازهای اساسی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است تصریح کرد: افزایش اشتغال جوانان و افراد جویای کار، ارتقای ارائه محصولات مختلف و استفاده از نیروهای متخصص، جذب سرمایه‌، تاجران و فعالان اقتصادی به بازارهای داخلی نیز از جمله مواردی است که می‌تواند در مراحل بعدی مورد توجه قرار گیرد.

  گفتنی است، علی پرزحمت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین نیز در این بازدید، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی را همراهی می‌کرد.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">