ندای البرز
جمعه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۴۶ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21824
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
 •   
  خطیب نماز جمعه شهر الوند:
  خطیب نماز جمعه شهر الوند با اشاره به سالروز انقلاب فرهنگی خطاب به مسوولان دانشگاهی شهرستان البرز عنوان کرد:آیا دانشگاه محل برگزاری کنسرت موسیقی بوده یا محل علم و دانش است؟

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز حجت الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر الوند که در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به مناسبت‌های پیش رو اظهار داشت: یکی از این مناسبت‌ها، تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب بود.
  حجت الاسلام طهماسبی با یاد آوری سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد:همگان اذعان داشته که نقطه تاریکی در شناسامه پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود ندارد.
  وی با اشاره به سخن امام راحل (ره)که” اگر سپاه نبود کشور نیز وجود نداشت”گفت:سپاه پاسداران چه در دوران جنگ ،چه در دوران سازندگی ،چه در دوران امنیت وظیفه خود را به خوبی انجام داده و همیشه در میدان بوده است.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند با اشاره به تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری اضافه کرد:همه افراد باید تن به قانون داده چراکه به گفته مقام معظم رهبری موضوعی که از شورای نگهبان صادر شود حکم قانون را دارد وملت موظف به اطاعت از قانون بوده و همگان بایستی ولایت پذیر باشند.
  این مسوول عنوان کرد:نامزدهای ریاست جمهوری باید خروج از رکورد،تولید ،اشتغال واقتصاد مقاومتی را از مهمترین برنامه های خود قرار داده ودر کنار این موضوع مشکلات مردم ،سیاست خارجی وفرهنگی را در اولویت کاری و برنامه خود قرار بدهند.
  حجت الاسلام طهماسبی با تایید براینکه تمام مشکلات در بحث اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال بوده اشاره کرد:نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای حل مشکلات مردم ،اقتصاد ، تولید و اشتغال بایستی برنامه های عملیاتی داشته باشند.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند با اشاره به سخن رهبر معظم رهبری اظهار داشت:هر شخصی از آمریکا ترسی داشته باید از جانب خود این ترس را داشته باشد ونباید از طرف ملت ایران این ترس و هراس را داشته باشد چراکه ترس وعقب نشینی باعث وقاحت دشمنان انقلاب می شود.
  این مسوول با تاکید بر عهد شکنی آمریکا و دشمنان انقلاب افزود:رهبری بارها به اینکه دشمنان انقلاب و آمریکا به عهد های خود عمل نکرده و برای گفته های خود احترام و ارزشی قائل نیستند اشاره کرده است.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند با اشاره به سالروز انقلاب فرهنگی خطاب به مسوولان دانشگاهی شهرستان البرز عنوان کرد:آیا دانشگاه محل برگزاری کنسرت موسیقی بوده یا محل علم و دانش است؟
  وی با اشاره به قوانین دانشگاههای معتبر دنیا اضافه کرد:در دانشگاههای معتبر دنیا یک قانون مداری ویژه ای حاکم است به طوری که دانشجو حق تعویض یونیفرم تحصیلی اش را نداشته در حالی که برخی از مسوولان دانشگاهها این محل مقدس را با برگزاری کنسرت و غیره به محل ابتذال تبدیل کرده اند.
  حجت الاسلام طهماسبی با اشاره به سالروز شکست آمریکا در طبس و ولایت پذیری جوانان انقلابی خاطر نشان کرد: یک دانشمند بزرگ اروپایی در سخنانش به شخصیت والای امام راحل (ره)اشاره کرده که با تکان دادن یک دست چنان شور و هیجانی را در جوانان انقلابی برقرار کرد که توانستند خط شکن باشند.

  حجت الاسلام طهماسبی عنوان کرد:استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مستلزم یک فرهنگ عمومی بوده که باعث صرفه جویی در اموال خصوصی مردم می شود.
  وی ادامه داد:در نگهداری از اموال عمومی همگان باید یک مسوولیت عمومی داشته و عدم نگهداری از اموال عمومی در شان مردم نبوده چرا که این اموال حق الناس بوده و هر فردی مستلزم به حفظ این اموال می باشد.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">