ندای البرز
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11099
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵
 •   
  معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:
  معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوين گفت: همزمان با سراسر كشور ثبت نام آزمون استخدامي 7دستگاه‌ اجرايي استان آغاز شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حبیبی با اشاره به دومین آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی اظهار کرد: ثبت نام این آزمون همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شد.

  معاون منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین با اعلام اینکه این آزمون برای به کارگیری افراد واجد شرایط در ۱۸ دستگاه اجرایی کشور اجرا می شود افزود: هفت دستگاه اجرایی در استان آزمون استخدامی خواهند داشت که در آن از سهمیه بومی استفاده می شود.

  این مسئول با اشاره به اینکه ۱۷ عنوان شغلی در استان جذب می شوند، عنوان کرد: سهمیه استخدامی استان برای شهرستان قزوین ۹ عنوان شغلی، بوئین زهرا، تاکستان و آوج هر یک دو عنوان شغلی و البرز و آبیک هم هر کدام یک عنوان شغلی است.

  حبیبی تصریح کرد: ثبت نام برای شرکت در این آزمون از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از دیروز آغاز شده و در روز شنبه ۲۶ دی‌ماه پایان می‌پذیرد.

  وی در ادامه اضافه کرد: دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌ های اجرایی کشور با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در روز جمعه ۲۱ اسفند ماه ۹۴ برگزار می‌شود.

  برای دریافت دفترچه راهنمای آزمون کلیک کنید

  منبع: شاخص

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">