ندای البرز
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۱۴ 2018 Jan 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23728
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
 •   
  مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز:
  تهاجم فرهنگی که از سوی بیگانگان نسبت به ایران می‌شود برای هنرمندان حکم جنگ را داشته و تلاش ما بر این است که در این تهاجم ایستادگی کرده و به جامعه کمک کنیم.

  حیدرعلی عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز اظهار کرد: کار هنری خود را به صورت حرفه‌ای از سال ۸۴ در شهر الوندشروع کرده‌ام.
  وی بیان کرد:برای رسیدن به اهدافم چالش‌ها و سختی‌های زیادی در مسیر موفقیتم قرارداشت که هر چالش می‌توانست آدمی را از ادامه کار بازدارد.
  مدیرکانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز مطرح کرد: توکل به خداوند رمز موفقیت و ایستادگی در برابر مشکلاتی است که در مسیر راه انسان قراردارد.
  دایی مهربون خاطر نشان کرد: قبل از اینکه وارد عرصه کار کودکان شده به طور جدی تئاتر کار کرده و در جشنواره‌های مختلف شرکت کرده‌ام.
  عسگری اضافه کرد: بسیج هنرمندان چندسالی است که کار خود را در شهر الوند شروع کرده که پروژه بزرگ غدیر ازجمله فعالیت‌های بسیج هنرمندان است.
  مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز تصریح کرد: بسیج هنرمندان حرفهای زیادی برای گفتن دارد و فعالیت هنرمندان بسیجی ستودنی است.
  دایی مهربون افزود: برای کمک به ارتقای فرهنگ و هنر شهر الوند و شهرستان البرز بچه‌های بسیج هنرمندان شهر الوند هم‌قسم شده که هر کاری که می‌توانند در این راستاانجام دهند.
  عسگری بیان کرد: هنرمندان باید به این نکته توجه داشته باشند که در حال حاضر هنر و فرهنگ این مرز و بوم در وضعیت جنگ نرم قراردارد و باید تمام افراد جامعه با چالش‌های این جنگ آشنا شوند.
  مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز عنوان کرد: تهاجم فرهنگی که از سوی بیگانگان نسبت به ایران می‌شود برای هنرمندان حکم جنگ را داشته و تلاش ما بر این است که در این تهاجم ایستادگی کرده و به جامعه کمک کنیم.
  وی با اشاره به تاسیس آموزشگاه سینمایی در شهر الوند گفت: در بحره‌ای از زمان که هنر در وضعیت بد اقتصادی قراردارد کارفرهنگی جمشید سهرابی زاده ستودنی است.
  مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز با اشاره به مسابقه صدای برتر مطرح کرد: این مسابقه با تلاش بسیج هنرمندان شهرستان البرز برگزار می‌شود.
  این مسئول اضافه کرد: کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز با فعالیت های ارزنده خود توانسته عملکرد قابل قبولی را در شش ماه نخست سال در شهرستان البرز داشته باشد.
  عسگری با اشاره به بخشی از فعالیت‌های کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز افزود: ساماندهی اعضا و تشکیل شوراهای کانون، برگزاری اولین عصر شعر فاطمی ، تجلیل از مادران و همسران شهدا، برگزاری سه نمایش محیطی شهادت حضرت فاطمه (س)، نمایش شهادت امام علی (ع) از جمله فعالیت‌های این کانون است.
  دایی مهربون ادامه داد: برگزاری تعزیه به مدت ده شب در مرکز شهر، برگزاری نمایش تئاتر خیابانی، پیشگیری از اعتیاد ،برگزاری ۱۰ جشن به مناسبت‌های مختلف ، ۴ برنامه بومی محلی در مرکز شهر الوند، برگزاری شور شیدایی در مزار شهدا، برگزاری دو نمایش صحنه ای در مرکز شهر ، برگزاری همایش تجلیل از هنرمندان بسیج هنرمندان ، برگزاری کلاس‌های بازیگری تئاتر با جذب بیش از ۵۰ هنرجو از دیگر فعالیت‌های این کانون است. وی یاد آور شد: طراحی و آماده سازی مسابقه صدای برتر و استعداد یابی و پر کردن اوقات فراغت جوانان و جذب و شناسایی بیش از ۵۰۰ مراجعه کننده برای این مسابقه و راه‌یابی ۸۰ نفر به مراحل بعدی از جمله کارهای فرهنگی در شهر الوند بوده است.
  مدیرکانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز با اشاره به حمایت مسئولان گفت: حمایت مسئولان در برگزاری مسابقه صدای برتر باعث آشتی جوانان با کارهای فرهنگی می‌شود.
  وی مخالفت با فعالیت‌های بسیج هنرمندان را یک کار ضد فرهنگی دانست و گفت: این کانون با قدرت به فعالیت‌های خود ادامه داده تا بتواند بخشی از آسیب‌های اجتماعی جوانان را کاهش دهد .
  این مسئول با اشاره به دغدغه‌های هنرمندان بسیج شهرستان البرز گفت: کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز تلاش خود را در راستای بیمه هنرمندان بسیجی و کمک به اعضای این کانون کرده تا از مشکلات هنرمندان شهر بکاهد.
  عسگری با اشاره به هفته دفاع مقدس کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرزادامه داد: در این هفته برنامه‌های ویژه‌ای برای مردم شهرستان البرز در نظر گرفته شده است.
  وی در پایان گفت: در تلاش برای ایجاد صندوق حمایت از هنرمندان هستیم.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">