ندای البرز
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۳۷ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20117
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
 •   
  مدیرکل هواشناسی استان قزوین عنوان کرد:
  جاده های مواصلاتی استان قزوین به دلیل بارش برف ولغزندگی با کندی عبور ومرور همراه بوده وهمراه داشتن زنجیرچرخ و وسایل ایمنی دیگر به رانندگان توصیه می شود.

  آرش بهاروند در گفت و گفتگو با خبرنگار ‍ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پایگاه خبری ندای البرز شهرستان البرز اظهار داشت :هوای استان قزوین تا روز دوشنبه برفی بوده و بیشترین بارش برف در مناطق کوهستانی این استان است.

  وی با بیان اینکه خروج توده بارشی هوا از استان قزوین در ظهر روز دوشنبه صورت می گیرد،افزود:کاهش دما درروزهای جاری محسوس است.

  مدیرکل هواشناسی استان قزوین با تذکر به اینکه در گردنه کوهین  وجود مه غلیظ دید را برای رانندگان محدود کرده ،توصیه کرد: رانندگانی که قصد مسافرت از خارج استان را دارند امکانات وتجهیزات ایمنی سفر را رعایت کنند.

  این مسوول ادامه داد:رانندگان قبل از سفر وسایل گرمایشی خودروی خود را بازدید کرده و به مسائل ایمنی سفر توجه کنند.

  بهاروند احمدی با اشاره به اینکه جاده های مواصلاتی به دلیل بارش برف ولغزندگی با کندی عبور ومرور همراه بوده ،افزود:همراه داشتن زنجیرچرخ  و وسایل ایمنی دیگر به رانندگان توصیه می شود. 

  مدیر کل هواشناسی استان قزوین در پایان سفری خوش وبی خطر را برای همشهریان قزوینی آرزوکرد.

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">