ندای البرز
دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۱۷ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7415
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۵
 •   
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز خبر داد:
  فرمانده انتظامی شهرستان البرز از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای خبر داد و گفت: در این راستا 49 عدد مهر جعلی در این استان کشف شد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، ولی‌الله رسولی‌راد اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان البرز طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی در زمینه جعل اسناد دولتی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

  وی اضافه کرد: این مأموران، در اقدامی غافلگیرانه متهم را هنگام دریافت پاسخ‌نامه‌های خود در یکی از بانک‌های استان قزوین با مدارک جعلی دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان البرز افزود: منزل متهم با هماهنگی قضایی مورد بازرسی قرار گرفت و تعداد ۴۹ عدد مهر جعلی مربوط به افراد حقیقی و حقوقی، ارگان‌های دولتی و خصوصی، یگان‌های مختلف نیروی انتظامی، نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مهر ارجاع پرونده دادسرا، ثبت احوال و غیره به همراه یک عدد اسپری اشک‌آور، یک عدد شوکر، یک رشته دستبند فلزی، یک دستگاه میز نور و چاپ مهر بر روی ژله‌های خام، ژله‌های خام مخصوص ساخت مهر و تعدادی مدارک هویتی جعلی کشف شد.

  این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: متهم پس از اعتراف به جعل مدارک و مهرهای مکشوفه، به همراه پرونده متشکله به مراجع قضایی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

  منبع: قارس

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">