ندای البرز
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۲۵ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24468
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
 •   
  خطیب نماز جمعه شهر الوند:
  همکاری مردم با نیروی انتظامی سبب پلیس محوری جامعه شده که این موضوع از آسیب‌های اجتماعی جامعه می‌کاهد.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های عبادی-سیاسی این هفته شهر الوند که در مسجد جامع حضرت ابوالفضل ع این شهر برگزار شد با اشاره به گناه اجتماعی اظهار کرد: در این جامعه بزرگ نمی توان از تک تک افرادحلالیت طلبید بنابراین بهتر است که مردم از ابتدا حق الناس را رعایت کنند.
  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: حج بهترین فرصت برای خنثی کردن فعالیت‌های تبلیغاتی ضد دینی دشمنان است.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند عنوان کرد: زمانی که نظام اسلامی مسئله‌ای را به صلاح جامعه اسلامی می‌داند نباید به استدلال بی‌منطق مخربان دین توجه کرد.
  این مسئول ادامه داد: خردسندی مقام معظم رهبری از برگزاری مراسم حج امسال نشان از توجه حجاج به امر ولایت فقیه و قدرت ایران دارد.
  حجت‌الاسلام طهماسبی تصریح کرد: شهیدحججی و مدافعان حرم نمایشگر یک خط سیر جدید در نظام اسلامی ایران است به طوری که مقام معظم رهبری می‌فرماید: شهید حججی نشان داد حمایت از آرمان‌های انقلاب در جوانان امروز زنده است.
  وی بیان کرد: به طور یقین داعش اگر کوچکترین نقطه ضعف یا عجزی را از شهدای مدافع حرم داشته باشد تا به امروز این موضوع را رسانه‌ای کرده بودند که این مسئله نقطه عطفی است.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند با اشاره به هفته نیروی انتظامی و قدر دانی از زحمات پرسنل انتطامی اضافه کرد: همکاری مردم با نیروی انتظامی سبب پلیس محوری جامعه شده که این موضوع از آسیب‌های اجتماعی جامعه می‌کاهد.
  این مسئول اضافه کرد:شایعاتی که در مورد خانواده آیت الله لاریجانی در سایت آمد نیوز پخش شده بود از سلسله مراتب فتنه‌های ضد انقلابان است.
  حجت‌الاسلام طهماسبی در این مورد ادامه داد: ایستادگی آیت الله لاریجانی در برابر فسادهای اجتماعی و حقوق‌های نجومی سبب به وجود آمدن اینگونه شایعات در سایت‌های ضد انقلابی مثل آمد نیوز است.
  وی بیان کرد: فتنه فتنه‌گران همیشه در راه است و مردم ایران همیشه باید بیدار و هوشیار بوده و مراقب این فتنه‌ها باشند.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند خاطرنشان کرد: ساختن خانه‌های مقاوم به نفع خود مردم بوده و نظام مهندسی و شهردار و شورای اسلامی شهر باید در این راستا به مردم یاری برسانند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">