ندای البرز
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۵:۳۳ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19624
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۰
 •   
  با صدور بیانیه‌ای
  جبهه نیروهای مردمی انقلاب شاخه شهرستان البرز با صدور بیانیه‌ای حماسه 9 دی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بی‌بدیل خواند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، جبهه نیروهای مردمی انقلاب شاخه شهرستان البرز با صدور بیانیه‌ای حماسه ۹ دی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بی‌بدیل خواند.

  در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی در سایه رهبری معمار فقید انقلاب و حمایت‌های همه‌جانبه مردم شکل گرفت و با تکیه بر مردم در برابر امواج سنگین توطئه‌های شرق و غرب مقاومت کرد و به الگوی ماندگار در دنیا تبدیل شد.

  در این بیانیه عنوان شده است: اگر امروز بیش از گذشته مردم انقلابی با چالش‌هایی همانند گذران زندگی، روحیه اشرافی‌گری مسؤولان، بیکاری و فقر و غیره مواجه هستند، دلیل واقعی آن را باید در خستگی برخی از نیروهای انقلاب، روی آوردن به زندگی تجملاتی، بی‌اعتنایی به مشکلات مردم، اعتماد به دشمن و فاصله گرفتن از آرمان‌های انقلاب دانست.

  در این بیانیه مطرح شده است: تنها راه غلبه بر مشکلات فوق ورود مجدد مردم و دلسوزان به عرصه‌های تصمیم‌گیری انقلاب، بازآموزی اصول، اندیشه‌های تابناک امام امت و به ویژه اسلام ناب محمدی و نه اسلام آمریکایی و اسلام مرفهین بی‌درد و عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز مسؤولان از اشرافی‌گری و تجمل‌پرستی است، که کوتاهی دولت‌های گذشته و به ویژه دولت کنونی در ایجاد این وضعیت غیر‌قابل انکار بوده که شایسته است اقداماتی در زمینه حل این معضلات به عمل آید.

  این بیانیه می‌افزاید: در همین راستا شاهد شکل‌گیری «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در تهران و استان قزوین با نگاه فراجناحی و با هدف حل مشکلات مردم به ویژه در زمینه اقتصادی و معیشتی، مبارزه جدی با فساد، تبعیض، دشمن‌ستیزی و اعتماد به مردم به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی نظام، اعلام موجودیت کرده‌اند، بنابراین به تأسی از جبهه مذکور با اعلام موجودیت «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» حمایت همه‌جانبه خود را برای عملی کردن برنامه‌های این جبهه اعلام می‌داریم و از عموم مردم قهرمان، انقلابی و طبقات مختلف برای همکاری و همراهی با این جبهه دعوت به عمل می‌آوریم.

  در ضمن اعلامیه‌های بعدی اسامی اعضای این جبهه هم منتشر خواهد شد.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">