ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۸:۰۳ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2797
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸
 •   
  مسئول کتابخانه های شهرستان خبر داد:
  محمدخانی گفت: شهروندان می توانند کتاب های خود را به کتابخانه های عمومی شهرستان اهداء کنند و با این کار سهم مهمی در ارتقاء منابع نوشتاری کتابخانه ها ایفا نمایند.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، به منظور غنی سازی هر چه بیشتر کتابخانه های عمومی، از تاریخ ۲۰ اسفند الی ۲۸ اسفندماه ، جشنواره اهداء کتاب توسط عموم شهروندان در سطح شهرستان برگزار می شود.

  سعید محمدخانی گفت: شهروندان می توانند کتاب های خود را به کتابخانه های عمومی شهرستان اهداء کنند و با این کار سهم مهمی در ارتقاء منابع نوشتاری کتابخانه ها ایفا نموده و کتابداران را در ارائه هر چه بهتر خدمات علمی به جویندگان دانش و معرفت یاری دهند.

  مسئول کتابخانه های شهرستان افزود: تعالی فرهنگی جامعه، منوط به گسترش کمّی و کیفی نهادهای فرهنگی و فرهنگ سازی مراکزی نظیر کتابخانه های عمومی است و از طرف دیگر، با توجه به رشد کمی کتابخانه های شهرستان البرز در سال ۹۳ و دو برابر شدن آنها، نیاز شدیدی به همکاری عموم شهروندان در توسعه و تجهیز منابع مطالعاتی کتابخانه های تازه تاسیس می باشد.

  وی ادامه داد: اهدای کتاب می تواند اقدامات کتابداران را  اثر پذیر نموده و موجب افزایش سطح سلامت فرهنگی جامعه و توسعه جامعه ایی مبتنی بر عقلانیّت گردد و متولیّان امور فرهنگی جامعه را یاری نماید.

   

  آدرس کتابخانه های شهرستان البرز:

  ۱-کتابخانه عمومی دهخدا-الوند بلوار معلم جنب کلانتری ۳۲۲۲۵۷۷۱

  ۲-کتابخانه عمومی دانش:نصرت آباد بلوار آیت الله خامنه ای .داخل پارک ۳۲۷۵۲۰۵۶

  ۳-کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد: کمال آباد ۳۲۵۸۳۸۳۰

  ۴-کتابخانه عمومی دبیر سیاقی:محمدیه منطقه یک خیابان شهید مطهری جنب مسجد جامع ۳۲۵۶۲۸۲۴

  ۵-کتابخانه عمومی یادگار امام:محمدیه منطقه ۶ کمربندی شهید بهشتی جنب کوچه هفت ۳۲۵۶۸۱۵۷

  ۶-کتابخانه عمومی دارالعباس :شریفیه(شریف آباد) داخل کوچه مسجد حضرت ابوالفضل ۳۲۳۷۷۲۳۲

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">