ندای البرز
چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۴۵ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 1201
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۵
 •   
  با اعتراضات و نارضایتی شهروندان:
  دکتر کاظمی گفت:جلسه ای روز سه شنبه توسط شورای شهر وبا حضور دکتر بابایی، مدیریت درمان استان،دکتر سالمکار کارشناس ارشد کلینیک ها و دکتر علی اکبری رییس درمانگاه شهر محمدیه برگزار گردیدکه نتیجه ی بسیار خوبی از این جلسه حاصل شد. .

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،دکتر کاظمی گفت:جلسه ای روز سه شنبه توسط شورای شهر وبا حضور دکتر بابایی، مدیریت درمان استان،دکتر سالمکار کارشناس ارشد کلینیک ها و دکتر علی اکبری رییس درمانگاه شهر محمدیه برگزار گردید.
  کاظمی افزود: با توجه به اعتراضات و نارضایتی شهروندان از وضعیت درمان شهر محمدیه و کمبود پزشک و امکانات در درمانگاه های شهر، شوراءجلسه ای را با مدیریت درمان استان برگزار نمود که نتیجه ی بسیار خوبی از این جلسه حاصل شد.

  در این جلسه دکتر بابایی به توسعه و افزایش فضای درمانگاه،تعمیر و ترمیم داروخانه، رادیولوژی و آزمایشگاه که در حال انجام است اشاره نمود و بیان داشت:بزودی ۲ پزشک و یک آمبولانس مجهز به این درمانگاه اختصاص داده خواهد شد.

  در پایان دکتر کاظمی با اشاره به افزایش روزافزون جمعیت ،از مسئولان حوزه ی بهداشت و درمان خواست تا نگاه ویژه ایی به فضاهای درمانی، تجهیزات پزشکی و نیروهای متخصص محمدیه ومهرگان داشته باشند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">