ندای البرز
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۳۹ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2695
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۶:۳۶
 •   
  شب گذشته صورت گرفت
  آیت الله عابدینی گفت : شما حجّت را بر بنده تمام کردید و آنچه که امروز برای استان ما مهم است این است که با همکاری، همدلی و وحدت بتوانیم برای رشد و توسعه این استان به وظایف خود عمل نماییم.

   شب گذشته جمعی از شهروندان الوند با حضور در جلسه تفسیر قرآن آیت الله عابدینی امام جمعه جدیدقزوین و نماینده ولی فقیه در دیدار کردند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از الوندنیوز، حجت الاسلام دکتر عبدالکریم عابدینی در جلسه  هفتگی تفسیر قرآن خود که حسینیه امام زاده اسماعیل(ع) و با حضور مردم شهر الوند برگزارشد گفت:پیروی از منویات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای باید در دستور تمام برنامه های ما قرار گیرد.

  امام جمعه قزوین تصریح کرد:باید در راه حفظ آرمانهای والای شهداء و ارزشهای انقلاب مقدّس اسلامی ایران هماهنند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تلاش کرده و این مسیر را ادامه دهیم.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین ضمن قدردانی از لطف و محبت بی نظیر مردم استان در مراسم استقبال بیان داشت:

  روحیات و خلقیّات بنده به هیچ عنوان تشریفاتی نیست، نبوده و نخواهد بود و آنچه که خود تشخیص بدهم که در راستای انقلاب اسلامی، مطالبات و منویات رهبری معظم انقلاب و خواسته های دین و قرآن باشد را بیان خواهم کرد.

  حجت الاسلام دکتر عابدینی خاطرنشان کرد: همه مردم ، مسئولین و فرهیختگان باید به میدان آمده و  آنچه که رهبری عنوان می دارند را  به عنوان شاخص، جدی بگیرند.

   

  امام جمعه قزوین ادامه داد: شما حجّت را بر بنده تمام کردید و آنچه که امروز برای استان ما مهم است این است که با همکاری، همدلی و وحدت بتوانیم برای رشد و توسعه  این استان به وظایف خود عمل نماییم.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در پایان،  توجه به نماز، مسجد و توجّه به نیازمندان و محرومان جامعه را در بین آحاد مردم مهم دانست.

  انتهای پیام

   

   

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">