ندای البرز
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۱۶ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19743
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
 •   
  شهردار محمدیه خبرداد:
  شهردار محمدیه بیان کرد: شهرداری محمدیه در بین ۲۴شهرداری بعد از قزوین دومین شهر استان است که از کشتار سگ‌های ولگرد خودداری و اقدام به زنده گیری و انتقال به پناهگاه نگهداری از سگ‌های ولگرد در قرنطینه می‌کند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، جلسه هماهنگی آغاز بکار طرح شهردار مدرسه در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان باحضور شهردار محمدیه، رئیس آموزش و پرورش و اداره محیط زیست شهرستان البرز و منتخبین مدارس محمدیه و مهرگان عصر روز گذشته(دوشنبه) در سالن اجتماعات شهردای محمدیه برگزار شد.
  حسین بهزادپور شهردار محمدیه در نشست آغاز طرح شهردار مدرسه اظهار کرد: با هدف آموزش شهروندان به ویژه آینده‌سازان محمدیه و ناحیه شهری مهرگان به منظور به کارگیری نیروهای بالقوه شهروندان، برنامه‌های کلانی را در کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری برنامه‌ریزی کردیم.

   

  شهردار محمدیه افزود: انتخاب شهرداران مدرسه یکی از برنامه‌های کمیته فرهنگ شهروندی است که در قالب طرح شهردار مدرسه در مجتمع‌های آموزشی این شهر اجرا می‌شود.

  وی به کارگیری دانش‌آموزان مستعد و خلاق به‌عنوان شهرداران مدرسه را در افزایش انگیزه سایر دانش‌آموزان مهم دانست و گفت: این طرح می‌تواند مسئولیت‌پذیری را در افراد تقویت و موجب کند تا در آینده مدیریتی شهر تسهیل شود.
  بهزادپور تصریح کرد: شهرداری محمدیه جهت ارتقاء زیست محیطی مدارس همه تلاش خود را خواهد کرد تا دانش آموزان در فضای آرام ‌و سالم به تعیلم وتحصیل بپردازند.
  شهردار محمدیه افزود: شهرداری محمدیه در بین ۲۴شهرداری بعد از قزوین دومین شهر استان است که از کشتار سگ‌های ولگرد خودداری و اقدام به زنده گیری و انتقال به پناهگاه نگهداری از سگ‌های ولگرد در قرنطینه می‌کند.
  وی ضمن تقدیر و تشکر از بعضی مدارس بابت ارسال پیام های تقدیر و تشکر و یا نصب بنرها در سطح شهر از مجموعه کارکنان شهرداری بویژه معاونت خدمات شهری خاطرنشان کرد: اگر اقدامی هم صورت گرفته توسط شهرداری در مدارس جزو وظایف ذاتی ماست و هرکاری که باعث ارتقاء مدارس شهر شود، انجام خواهیم داد.
  این مسئول ادامه داد: البته ناگفته نماند کارهای خوبی که در مدارس باهمکاری شهرداری و شورا انجام می‌پذیرد تلاش و پیگیری‌های مدیران و مسئولان مدارس هست که از ما می‌خواهند و امیدواریم دیگر مدارس هم دراین جهت حرکت کند.
  شهردار محمدیه در خاتمه اجرای طرح مسابقه ایده درخصوص شعار محمدیه شهری متفاوت برای زندگی توام با آرامش برای مربیان، معلمین و دانش آموزان را خواستار شد.
  انتهای پیام/

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">