ندای البرز
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۱:۴۹ 2018 Feb 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24273
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
 •   
  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز:
  لید کلمه جنگ کلمه مقدسی نیست اما دفاع از آرمان‌هاو ارزش‌های یک کشور در مقابل دشمنی که هیچ اعتقادی به ارزش دینی ندارد مقدس است

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز به مناسبت هفته دفاع مقدس و ماه محرم در بین کارکنان و کارگران شرکت سرما آفرین اظهار کرد: درس‌های عاشورا فرصتی برای بالا بردن معنویت است .
  وی با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس وگرامی‌داشت آن گفت : دفاع مقدس آغاز هجوم ناجوانمردانه شمر زمان بر ملت غیور ایران و دفاع جانانه مردم سلحشور ایران در مقابل استکبار جهانی بود .
  حجت‌الاسلام شجاعی مهر افزود : کلمه جنگ کلمه مقدسی نیست اما دفاع از آرمان‌هاو ارزش‌های یک کشور در مقابل دشمنی که هیچ اعتقادی به ارزش دینی ندارد مقدس است که نمونه آن داعش است که اعتقادی به ارزش های دینی ندارد .
  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز ادامه داد: ما در دفاع مقدس از ۳۶ کشور اسیر گرفتیم گویی که با یک جنگ جهانی روبه‌رو بودیم.
  این مسئول اضافه کرد: از ناجوانمردی دشمنان انقلاب همین را بس که کشوری که تازه انقلاب کرده و دوسال از انقلاب آن گذشته است و ساختار نظامی و اداری درستی ندارد، دشمن باتمام قدرت هشت سال به آن حمله کرد .
  حجت‌الاسلام شجاعی مهر خاطرنشان کرد : تفکر دفاع مقدس و فرهنگ دفاع مقدس یک تفکر دفاع مقدس است.
  وی با اشاره به سخن شهید بهشتی یادآور شد: نگویید انقلاب برای ما چه کرد بلکه بگویید من برای انقلاب چه کردم .
  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز تصریح کرد: امروز تلاش اقتصادی کمتر از دفاع مقدس نیست .
  این مسئول یادآور شد: امروز در پشت میز نشستن در حقیقت همان درپشت خاکریز بودن است.
  حجت‌الاسلام شجاعی مهر اذعان کرد:
  امروزاگر سخت کار نکنیم باید در مقابل شهدا جواب بدهیم شهیدی که فرزندش با ماشین بولدوزر سنگر درست می کرد تیر به پیشانی‌اش خورد اورا کنار گذاشت و خودش برپشت ماشین نشست و امروز ما جوابگوی خون این شهیدان هستیم .
  وی ابراز داشت : وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که موسسات ما تحقیق کردند که به شش کشور نمی‌توان حمله کرد که یکی از آنها ایران است.
  مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز ادامه داد: رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل با بی ادبی خطاب به ایران علنا ایران را تهدید می کند چرا که هر کجا که آنها سرمایه گذاری کردند تا آن کشور را به‌هم بریزند ایران نگذاشته است که نمونه آن عراق وسوریه است.
  وی افزود : هشت سال پیش استکبار جهانی و دشمنان اسلام ۷۵ درصد کشور سوریه را گرفتند و گفتند بشار اسد باید از سوریه برود اما با حمایت انقلاب اسلامی امروز بیش از ۸۵ درصد خاک سوریه دست نیروی‌های مقاومت است.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">