ندای البرز
پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۸ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12343
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۹
 •   
  طلیعه بهار آزادی در راهپیمایی 22 بهمن؛
  امروز زیباشهریها با لبیک به ندای رهبر خود آمده بودند تا بار دیگر با آرمان های نظام جمهوری اسلامی، امام راحل، رهبری انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای و شهدای گرانقدر تجدید پیمان کنند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، شهر محمدیه امروز شاهد گام های بزرگ اندیشانی بود که آمریکا را زیر قدم های کوبنده خود قرار داده و با فریاد «مرگ بر آمریکا» استکبار ستیزی خود را به جهانیان نشان دادند.

  امروز زیباشهریها در کنار مردم ناحیه شهری مهرگان، با لبیک به ندای رهبر خود آمده بودند تا بار دیگر با آرمان های نظام جمهوری اسلامی، امام راحل، رهبری انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای و شهدای گرانقدر تجدید پیمان کنند.

  جوانان امروز و دیروز، کودکان، زن و مرد، بزرگ و کوچک همه و همه  آمده بودند تا سی و هفتمین بهار پیروزی انقلاب را جشن بگیرند.

  راهپیمایان با شعارهای” ۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم الله، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست” سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

  امام جمعه، رئیس دادگستری، بخشدار، فرمانده مرکز مقاومت بسیج محمد رسول الله(ص)، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیّه همپای سایر اقشار مختلف مردم اعم از بازاریان، دانش آموزان، بسیجیان، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، دانشجویان، عشایر، ورزشکاران، فرهنگیان و … با مشت های گره کرده و سردادن شعارهایی ضد استکبار و ضد صهیونیست جنایتکار از جمله «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود خائن» بار دیگر نفرت خود را از مستکبرین عالم فریاد زدند.

  در بین راهپیمایان، تصاویر شهدای  شمال غرب، شهدای مدافع حرم استان قزوین و دانشمندان هسته ایی به چشم می خورد.

  راهپیمایان در محمدیه، مسیر مسجد جامع تا مزار شهدای گمنام را در حالی پیمودند که خروش انقلابی در همه به خوبی نمایان بود، چه جوانان انقلابی دیروزی که در بهمن ۵۷ و پیروزی انقلاب نقش داشتند و حال نیز آمده بودند تا انقلابی بودن خود را به رخ دشمنان بکشند و چه نسل های سوم و چهارم انقلاب که آمده بودند ثابت کنند که هر چند آن روزهای انقلاب را درک نکردند؛ اما با جان و دل در راستای انقلاب حرکت خواهند کرد و به تاثی از ولی فقیه خود حضرت امام خامنه ای که خود را یک انقلابی می داند، انقلابی خواهند ماند.

  در خاتمه مسیر راهپیمایی، پس از سخنان حجت الاسلام موسوی موینی امام جمعه شهر محمدیه، قطعنامه پایانی یوم الله ۲۲ بهمن قرائت شد.

  در بخشی از این قطعنامه آمده بود: ما امت صبور و آزاده ایران، با توجه به توطئه‌های زنجیره‌ای نظام سلطه و استکبار از تهدید، تحریم، تحریک و تفرقه تا جنگ نرم و سناریوهای مأیوس‌سازی مردم نسبت به آینده انقلاب، تلاش‌های قوای سه‌گانه به‌ویژه قوه مجریه و دولت محترم، در توجه به حل مشکلات اقتصادی و پرداختن به دغدغه‌های فرهنگی و حرکت به سمت نهادینه‌سازی سبک زندگی اسلامی را ناکافی دانسته و از آنان می‌خواهیم با مهار گرانی، رفع معضل اشتغال و بیکاری و مشکلات فراروی معیشت مردم و همت و تدبیر برای ارتقای آسایش و زندگی توام با عزت اقشار مختلف به‌ویژه قشر محروم و مستضعف دشمنان انقلاب و نظام را در راهبرد “ایجاد فاصله بین ملت با نظام و انقلاب” مأیوس و نا امید سازند.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">