ندای البرز
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۴۵ 2018 Jan 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23796
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
 •   
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع)شهرستان البرز:
  تاکید شهید محسن حججی بر ولایت حاوی یک پیام است که همگان باید مطیع ولی فقیه بوده تا راه سعادت و خوشبختی مردم فراهم شود‌‌.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، سرهنگ علیرضا حیدری در مراسم گرامی‌داشت شهادت شهید محسن حججی که با حضور مسئولان شهرستان البرز در فلکه لاله شهر الوند برگزار شد، اظهار کرد: تلاش نسل سوم انقلاب برای حفظ ارزش‌های اسلامی وانقلابی این نظام نشان از حقانیت انقلاب اسلامی است.
  وی بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با تمام راهبردها و سیاست و امکانات منطقه به دنبال این هستند که جوانان کشور را از انقلاب اسلامی جداکنند.
  فرمانده سپاه پاسداران ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های وصیت نامه شهید محسن حججی تاکید بر ولایت است.
  این مسئول ادامه داد: تاکید شهید محسن حججی بر ولایت حاوی یک پیام است که همگان باید مطیع ولی فقیه بوده تا راه سعادت و خوشبختی مردم فراهم شود‌‌.
  سرهنگ حیدری با اشاره به سخن شهید محسن حججی در اردوهای جهادی مطرح کرد: جوانان در شهری که هستند باید بتوانند از زمینه‌های گناه دوری کنند وگرنه دوری از اجتماع و تقوا پیشه کردن بی‌نتیجه است.
  وی تمام جوانان کشور ایران را همچون شهید حججی ‌ها دانست و گفت: جوانان این انقلاب سرشار از ایمان و انرژی هستند.
  فرمانده سپاه پاسداران ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز تصریح کرد: نقشه استکباران جهانی در مورد براندازی این انقلاب به برکت خون شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت با شکست مواجه بوده و این انقلاب به اکثر نقاط جهان صادر شده است.
  این مسئول افزود: جوانان این انقلاب هر کدام یک شهید را به عنوان الگو و اسوه زندگی خود قرار دهند تا بتوانند مسیر اصلی انقلاب را گم نکنند.
  سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: رسانه‌هایی که در داخل کشور آب در آسیاب دشمن می‌ریزند، همین‌که در این امنیتی که بر کشور حاکم است می‌توانند قلم بزنند، از برکت خون شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم است.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">