ندای البرز
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۵۰ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8189
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۷
 •   
  فرمانده سپاه امام رضا (ع)‌ شهرستان البرز خبر داد:
  فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز گفت: 120 نفر از بسیجیان این شهرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، علیرضا حیدری صبح امروز در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور غرب کشور اظهار کرد: ۱۲۰ نفر از بسیجیان شهرستان البرز امروز به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

  وی افزود: کاروان راهیان نور غرب کشور در قالب سه اتوبوس به مدت چهار روز از مناطق جنگی و عملیاتی یادمان شهدای غرب کشور بازدید می‌کنند تا از نزدیک با رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در طول دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

  فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز با بیان اینکه در انتقال ارزش‌های شهدا یک راهبرد کلان و ضروری است، عنوان کرد: با توجه به لزوم فرهنگسازی برای مقابله با هجمه‌های فرهنگ غرب، راهیان نور و بازدید از یادمان‌های شهدا تاثیر‌گذاری فراوانی برای افراد جامعه دارد.

  حیدری ادامه داد: ما با اعزام کاروان راهیان نور به این مناطق تلاش می‌کنیم که این شهدای عزیز و گرانقدر را الگوی خود بدانیم و با آرمان‌های آنان تجدید پیمان کنیم.

  این مسئول بیان کرد: هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور تبلیغ و ترویج فرهنگ و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس و تبیین ابعاد دفاع مقدس، حماسه‌های شهدا و تشریح مناطق عملیاتی برای نسل‌های جوان است.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">