ندای البرز
جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۲:۱۲ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19445
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
 •   
  خطیب جمعه شهرالوند:
  پنجم دی ماه روز تاسیس امنیت پرواز توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می باشد و از همان روزی که امنیت پرواز توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه اندازی شده است حتی یک مورد آدم ربایی و مشکل امنیتی در پروازهایی کشورمان نداشته ایم

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی خطیب جمعه شهرالوند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تشکر از جناب سرهنگ حیدری فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع)شهرستان البرز و دبیر ستاد امر به معروف شهرستان و جناب سرهنگ زالی مسئول اجرایی ستاد از حضور آمران به معروف شهرالوند در نمازجمعه امروز شهر الوند تقدیر نمود.

  حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی گفت:سوم دی ماه روز ثبت احوال نام گذاری شده است بنده نیز از زحمات ثبت احوال جمهوری اسلامی ایران در بحث صدور شناسنامه و کارت های ملی تشکر می نمایم اما باید عرض کنم نگه داشتن شناسنامه اموات فعلی حرام و به ضرر کشور محسوب می شود.

  وی افزود: روز شنبه چهارم دی ماه سالروز میلاد حضرت مسیح می باشد و باید عرض کنم بزرگترین حق را قرآن بر گردن حضرت مسیح و حضرت مریم دارد چرا که هیچ کتابی به اندازه قرآن کریم حضرت مسیح را بزرگ نکرده است.آیا مسیحیت امروز و آمریکایان که شعار مسیحیت می دهند مانند حضرت مسیح مهربان هستند آیا ترور و حمایت از تروریست پیروی از آیین مسیحیت است یا قانون جنگل امروز در حلب فریاد حقوق بشر سر میدهند،کدام بشر؛بشری که سر می برد و کودکان را به آتش میکشد؟

  خطیب جمعه شهرالوند عنوان کرد : باید به نوبه خود آزاد سازی حلب قطب اقتصادی سوریه را تبریک عرض کنم دشمنان اسلام روزی میگفتند بشار اسد باید برود اما امروز به همه چیز رضایت می دهند و این قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران را نشان می‌دهد و این خون پاک شهدای مدافع حرم بوده است که نتیجه اش آزاد سازی شهر حلب بوده است.

  وی ادامه داد:پنجم دی ماه روز تاسیس امنیت پرواز توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می باشد و از همان روزی که امنیت پرواز توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه اندازی شده است حتی یک مورد آدم ربایی و مشکل امنیتی در پروازهایی کشورمان نداشته ایم امنیت پرواز جزوه مسائل حیاتی و آبروی هر کشوری محسوب می شود که این آبرو و عزت با حضور نیروهای امنیت پرواز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بیش از بیش نمود پیدا کرده است.

  طهماسبی گفت:جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه ها میتواند پیشتاز باشد چه در عرصه سیاسی و نظامی که امروز در قله های دنیا قرار گرفته چه در عرصه اقتصادی که متاسفانه امروز با رکود مواجه شده است که دستیابی به این قدرت ها جز در سایه اسلام عزیز بوجود نمی آمد.

  وی تصریح کرد:در سال ۸۸ به بهانه انتخابات ریاست‌جمهوری فتنه ای با مشارکت گسترده کشورهای خارجی اتفاق افتاده و باید گفت قطع به یقین فتنه بود است چرا که به نتایج انتخابات اعتراض داشتن چه ارتباطی به آتش زدن پرچم امام حسین (ع)و شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه داشت پس قطعا فتنه بزرگی بوده است اما مردم بصیر و عاشق اهل بیت در ۹ دی ماه سال ۸۸ با حضور باشکوه خود مهر بطلان به پیشانی فتنه گران زدند.

  این مقام مسئول در پایان افزود:از استاندار محترم ریاست دادگستری شهرستان و فرماندار شهرستان البرز بابت تشکیل جلسه فوری و بررسی مشکلات کارگران شرکت کنتورسازی ایران تشکر می نمایم اما درخواست ما از استاندار محترم پیگیری جدی احقاق حقوق کارگران شرکت کنتورسازی ایران با توجه به قول پرداخت یک هفته ای مدیرعامل شرکت است.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">