ندای البرز
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۳۱ 2018 Jan 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24070
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
 •   
  نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  وی با اشاره به مقام علمی حضرت عبدالعظیم حسنی گفت :شخصی از امام هادی (ع) سوال داشت و حضرت فرمودند: تو كه اهل ری هستی، از عبدالعظیم حسنی علیه السلام سوالاتت را بپرس

  به گزارش خبرنگار فرهنگی ندای البرز، مراسم ولادت امام هادی (ع) با حضور پاسداران و سربازان ناحیه امام رضا (ع) در حسینیه علیمردانی این ناحیه برگزار شد .
  حجت الاسلام شجاعی مهر در این مراسم با اشاره به عمر با برکت امام هادى (ع) بیان کرد: این امام همام چهل و دو سال عمر کردند که بیست سال از عمر مبارکشان را در سامرا و زمان امامت آن بزرگوار شش خلیفه، یکى پس از دیگرى آمدند.
  وی با اشاره به مادر امام هادی (ع) افزود : سمانه مغربیه مادر عارف این امام همام بودند.
  وی ادامه داد: امام على ‏النقى‏ (ع) در سن هشت‏ سالگى، پس از پدر،سکاندار کشتى نجات انسانها از گردابهاى گمراهى گردید و امت رابه ساحل عدالت و پاکى رهنمودکرد.
  شجاعی‌مهر با اشاره به سرفصل‏‌هاى زندگى و درخشش‏ خورشید گونه این امام همام عنوان کرد: امام ظهور اسم‏ اعظم الهى و تجلى شکوهمند و تام تمامى اسماى الهى است.
  شجاعی مهر با اشاره به شاگردان برجسته امام هادی (ع)افزود: یکی از شاگردان و اصحاب برجسته‌ی حضرت هادی علیه‌السلام حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) است که مقبره نورانی ایشان ایران است.
  وی با اشاره به مقام علمی حضرت عبدالعظیم حسنی گفت :شخصی از امام هادی (ع) سوال داشت و حضرت فرمودند: تو که اهل ری هستی، از عبدالعظیم حسنی علیه السلام سوالاتت را بپرس.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">