ندای البرز
پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۳۴ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24555
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
 •   
  امام جمعه محمدیه در آیین تودیع معارفه فرمانده حوزه بسیج امام خمینی(ره):
  حضور بسیج درتمام صحنه ها دشمن رامایوس ونظام مقدس جمهوری اسلامی را بیمه کرده است.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز؛ حجت السلام موسوی موینی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه امام خمینی (ره) اطهارکرد: با اطاعت از ولایت و پیروی راه شهدا می توان کارهای بزرگی را انجام داد .
  وی با اشاره به نامه امام علی ع به مالک اشتر افزود: مالک در روزی که تو وارد مصر می شوی مردم به استقبال تو می ایند و مردم از حاکم مصر توقعاتی دارند که باید توقعات مردم را انجام بدهی .
  امام جمعه شهر محمدیه در ادامه این نامه گفت:ای مالک مردم مصر تو را با مسئول قبلی مقایسه می کنند اگر از او سبقت بگیری احسنت بر شما وگرنه مردم از حاکم قبل تمجید خواهند کرد .
  حجت السلام موسوی موینی خاطرنشان کرد : برادران سپاهی ما الحمدالله برای خدا کار می‌کنند .
  وی بیان کرد: بسیج و سپاه مطیع محض ولایت فقیه هستند و هرچه ولایت تصمیم بگیرد همان را انجام خواهند داد .
  حجت الاسلام موسوی موئنی اذعان کرد: حضور بسیج درتمام صحنه ها دشمن رامایوس ونظام مقدس جمهوری اسلامی را بیمه کرده است.
  وی تصریح کرد: شهید محسن حججی برای کشور و نیروی های مسلح عزت آورد چنانچه این عزت را جهانی کرد . امام جمعه شهر محمدیه یادآور شد : پاسدار مدافع حرم (شهید حججی) علمدار شهدای مدافع حرم شد و خداوند آن شهید را عزیز کرد.
  وی با اشاره به سخن سردار جعفری متذکر شد: آمریکا خود سردمداران تروریسم در دنیا است اما سپاه را رده تروریسم قرار داده است واگر آمریکا سپاه را تروریسم می‌نامد ما ارتش آمریکا را داعشی می‌نامیم و همانطورکه در حال حاضر با داعش در جنگ هستیم در سالهای بعد هم با ارتش آمریکا جنگ خواهیم کرد.
  وی از خدمات جهادی سرگرد عیسی ربیعی فرمانده حوزه امام خمینی (ره) تقدیر کرده و خطاب به فرمانده جدید حوزه امام خمینی (ره) شهر محمدیه گفت: انشالله که در این امر خطیر موفق و مطیع امر رهبری باشند .
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">