ندای البرز
پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۲۰:۳۷ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 3089
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۵
 •   
  فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز:
  فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز گفت: حضور پرشور مردم به ویژه نوجوانان و جوانان در روزهای آغازین سال 94 در مناطق عملیاتی جنوب فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

   پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، اولین کاروان اعزامی اردوهای راهیان نور صبح امروز به وسیله ۷ دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

  اعزام بیش از ۳۸۰ نفر از زائران مناطق عملیاتی جنوب در مراسم بدرقه با حضور غلامرضا حسن پور فرماندار شهرستان البرز، حجه الاسلام علی طهماسبی امام جمعه الوند، حجه الاسلام حسن شجاعی مهر مسئول نمایندگی ولی فقیه و سرگرد علیرضا حیدری فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز و مسئولین شهری راهی مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس شدند.

  سرگرد علیرضا حیدری فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در حاشیه این مراسم اظهارداشت: بیش از ۳۸۰ نفر از زائران مناطق عملیاتی جنوب در قالب اردوهای راهیان نور پس از حضور در قرارگاه مرکزی راهیان نور سردار شهید جعفر بهتویی سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرزبا برگزاری مراسم افتتاحیه از زائرین استقبال می شود.

  وی تاکید کرد: جهت تامین آسایش و رفاه زائران گرامی تمهیدات ویژه ای جهت استقبال و خدمت به زائران عزیز در نظر گرفته شده است که تا در طول مدت حضور خود در مناطق عملیاتی حداکثر بهره مندی از فضای معنوی را برای خود داشته باشند و در سال جدید و به برکت حضور در میان شهدا و مناطق عملیاتی و یادآوری روزهای ۸ سال دفاع مقدس یاد و خاطره شهادت و ایثارگری را زنده نگاه دارند .

  حیدری افزود: جانبازان، ایثارگران، آزادگان و رزمندگان و سرداران بزرگ ۸ سال دفاع مقدس به عنوان راویان وقایع مناطق عملیاتی در میان مردم و خانواده ها حضور خواهند یافت تا با روایت خود لحظه های پرشور و معنویت شب های عملیات را برای زائران محترم تداعی بخشند .

  فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز خاطر نشان کرد: حضور پرشور مردم و به خصوص نوجوانان و جوانان در روزهای آغازین سال ۹۴ در مناطق عملیاتی جنوب موجب برکت در زندگی می باشد.

  وی در پایان این سفر معنوی را فرصتی مغتنم جهت تجدید عهد و پیمان با شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: این حرکت پیامی مهم برای دشمنان انقلاب اسلامی دارد تا بدانند اگر در آن روزها شهدای ما جان خود را در راه دفاع از آرمان های امام خمینی (ره ) فدا کردند امروز نیز جوانان ما حاضرند در راه تبعیت و دفاع از حریم ولایت قدم در مسیر شهادت بگذارند و مردم انقلابی ما با حضور خود در این مناطق شور و حال روزهای ۸ سال جنگ تحمیلی را از نزدیک لمس خواهند کرد .

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">