ندای البرز
یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۲:۵۱ 2018 Apr 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11774
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۸
 •   
  آیت الله سید احمد خاتمی تکذیب کرد:
  عضو هیات‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان به افرادی پخته و نخبه نیاز دارد، گفت: جوانان واجدشرایطی که شورای نگهبان آنها را واجد شرایط تشخیص دهد حداقل شرایط خبرگی را دارند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در خبرگزاری فارس، با بیان اینکه از قول اینجانب نقل شده است که مجلس خبرگان مجلس شیوخ است و آنگاه نتیجه‌گیری شده که جوانان نمی توانند در مجلس خبرگان نقش‌آفرین باشند، اظهار داشت: واقعیت این است که شان مجلس خبرگان اقتضای آن را دارد که کسانی در این مجلس قرار بگیرند که از پختگی و نخبگی ویژه‌ای برخوردار باشند.

  آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: طبیعی است که این موضوع زمان‌بر بوده و بنابراین انتظار مردم هم از مجلس خبرگان همین است که افراد پخته و نخبه برگزیده شوند، لذا من هرگز نگفته‌ام که جوانان نمی‌توانند در خبرگان نقش‌آفرین باشند.

  عضو هیات‌ رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اگر شورای نگهبان جوانانی را واجد این شرایط ببیند معنایش این است که آنها حداقل شرایط خبرگان را دارند بنابراین اصل این مطلب که باید در مجلس خبرگان انسان‌های پخته قرار بگیرند حرفی است که بنده گفته‌ام اما نتیجه‌گیری که از سخنرانی این جانب شده درست نبوده است چراکه من حضور جوانان واجد شرایط را در همه عرصه‌ها مفید می‌دانم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">