ندای البرز
چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۲۲ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 22238
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴
 •   
  دیدار فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) بانخبگان جوان شهرستان البرز
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات عزت و اقتدار را برای کشور به همراه دارد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، جمعی از نخبگان علمی شهرستان البرز صبح امروز با فرمانده سپاه  امام رضا(ع) این  شهرستان  دیدار کردند.

  سرهنگ علیرضا حیدری با تبریک  اعیاد شعبانیه اظهار داشت: جوانان سرمایه‌های این مملکت بوده و دولت‌ها باید قدر این سرمایه‌های عظیم را بدانند.

  وی عنوان کرد: در روز  ۲۹ اردیبهشت ماه  حادثه بزرگ سیاسی برگزار می‌شود که به فرموده مقام معظم رهبری حضور حداکثری در این انتخابات اولویت نخست نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع ) شهرستان البرز ادامه داد: حضور حداکثری مردم در انتخابات عزت و اقتدار را برای کشور به همراه  دارد.

  وی به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی نظام جمهوری اسلامی ایران نیز تشکیل شد افزود: تشکیل دولت اسلامی یکی از ارکان اصلی انقلاب و ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

  حیدری خاطرنشان کرد: ملت ایران باید در راستای تشکیل دولت اسلامی تلاش کرده و یکی از راه‌های داشتن دولت اسلامی انتخاب اصلح در  انتخابات است.

  وی بیان کرد: برخی از نخبگان که دانشمندان هسته‌ای کشور بوده  با کم کاری و بی‌توجهی دولت در جاهایی کار می‌کنند که در شان یک نخبه ایرانی نیست و وقتی ارزش دانشمندان یک ملت توسط دولت حفظ نشود آن ملت به ذلت می‌رسد.

  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز ادامه داد: در دوران انقلاب اسلامی در هیچ کدام از دولت‌ها توهینی به ملت دیده نشده بود ولی در این دولت به منتقدان پیش از ۳۰ مورد توهین به مردم و منتقدان و دلسوزان ملت شده است.

  وی با بیان اینکه سایه جنگ را حضور مقتدرانه ملت ایران در عرصه‌های مختلف انقلاب و عزت مردم  از کشور دور کرده است، افزود: مردم همیشه در صحنه این انقلاب در هشت سال دفاع مقدس به دشمنان این نظام فهمانده‌اند که مردم این سرزمین از جنگ هراسی ندارند.

  حیدری خاطرنشان کرد: افرادی که تولید هسته‌ای ایران را نابود کرده و سیمان را جایگزین آن کردند دانسته و ندانسته  ۱۷ سال کشور ایران را از تکنولوژی هسته‌ای به عقب کشانده‌اند و ملت ایران بدانند که عقب افتادن در شان این مردم  نیست.

  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز با اشاره به سخن رئیس جمهور گفت: این انقلاب همیشه حامی هنرمندان بوده چنانکه ربنای شجریان بعد از انقلاب توسط صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران بخش شده و محمدرضا شجریان را به عنوان یک هنرمند به ملت ایران شناساند اما هنری که به ابتذال کشیده شود دیگر هنر نیست چنان که لحظات معنوی دم  افطار و سفره‌های خالصانه مردم ایران دیگر جایگاهی  برای هنر به ابتذال کشیده این  هنرمند نداشت و وی این موضوع را فهمیده بود اما گویا دایه‌های دلسوزتر از مادر این روزها زیاد شده‌اند.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">