ندای البرز
دوشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۱۴ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10526
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۱
 •   
  نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز:
  نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز گفت: برای رسیدن به برخی از مناصب باید تلاش بسیاری کرد، اما مقام بسیجی بودن و حضور در مکتب بسیج یک توفیق الهی است که به همگان اعطاء نمی شود.

  نماینده ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج گفت: امام خمینی(ره) از بسیج به عنوان کلمه طیّبه یاد کرده اند که ” کلمه طیّبه” بارها در قرآن تکرار شده است.

  شجاعی مهر افزود: نامگذاری بسیج به عنوان شجره طیّبه و تأسیس آن، نشان از زیربنای اعتقادی امام خمینی(ره) دارد که منشاء آن را می توان در قرآن، باورهای دینی و متون مذهبی پیدا کرد.

  وی ادامه داد: بسیج همانند درختی استوار و تنومند است که ریشه در اقشار مختلف جامعه دارد و روز به روز بر شاخ و برگ ها، سرسبزی و طراوت آن افزوده می شود.

  شجاعی مهر اضافه کرد: امام خمینی(ره) با همه جایگاه علمی، فقهی و معنوی خود از خداوند می خواهند که او را با بسیجیان محشور کند که این دعای امام راحل نشانگر مقام والای بسیجی است.

  این مسئول بیان داشت: اگر به قرآن، سیره عملی پیامبر(ص) وائمه معصومین(علیهم السلام) نگاهی داشته باشیم می توانیم الگوهای واقعی بسیج را پیدا کنیم، زیرا هرقدر به شاخصه های یک بسیجی واقعی نزدیک تر بشویم، فاصله خود را با امام زمان(عج) کم کرده ایم.

  نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان البرز خاطر نشان کرد: برای رسیدن به برخی از مناصب باید تلاش بسیاری کرد، اما مقام بسیجی بودن و حضور در مکتب بسیج یک توفیق الهی است که به همگان اعطاء نمی شود.

  حجت الاسلام شجاعی مهر اظهار داشت: بسیج ۸ سال در جبهه های نبرد حق علیه باطل ایستادگی کرد و پس از آن در سازندگی و آبادانی کشور تلاش نمود و تا کنون نیز در جبهه جهاد فرهنگی، علمی و اقتصاد مقاومتی نیز اقدامات بسیار ارزنده ایی را به انجام رسانده است.

  وی عنوان کرد: متأسفانه نمی توان به برخی از تحصیل کرده های غرب و متأثرین فرهنگ غربی که امروز دربالاترین جایگاه های مدیریتی این کشور قرار گرفته اند اعتماد کرد، زیرا آنان همواره دشمنی آمریکا با ایران را نفی کرده وحرف از مذاکره، کنار آمدن و دوستی با این شیطان بزرگ می زنند، در صورتی که امام خمینی(ره) فرمودند؛ رابطه ما با آمریکا همانند رابطه گرگ و میش است و رفاقت آنها نشدنی است.

  شجاعی مهر با اشاره به اینکه دشمن همواره در حال رصد اقدامات و عملکرد ماست تصریح کرد:  اگر دشمن احساس کند که منافع شخصی را بر مافع ملی ترجیح داده و ذره ایی از آرمانهای انقلاب اسلامی کوتاه آمده ایم، بدون شک خیابانهای کشور را به میدان جنگ تبدیل خواهد کرد.

  نماینده ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) افزود: باید از پابرهنگان و دلسوزان انقلاب اسلامی حمایت نمود و از خون شهداء  دفاع کرد، زیرا تلاش برای حفظ جلوه، اصل و اقتدار نظام موجب دلگرمی دوستان و نا امیدی دشمنان خواهد بود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">