ندای البرز
یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۸ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23086
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
 •   
  دبیر هیات کاراته استان قزوین: علی اصغر آسیابری،بهمن عسگری و مجیدحسن نیای سه کاراته کای الوندی در آخرین مرحله اردوی تمرینات تیم ملی بزرگسالان اعزامی به قهرمانی آسیا حضور یافتند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حمیدرضا داوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا کفت: آخرین مرحله اردوی تیم ملی کاراته مردان در رده سنی بزرگسال برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده و تا زمان اعزام کاراته کاها به این پیکارها پیگیری می شود.
  وی اضافه کرد: حسن نیای در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم و عسکری در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم اعضای تیم ملی در کومیته انفرادی هستند و علی اصغر آسیابری نیز در کومیته تیمی در چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می کند.
  شانزدهمین دوره پیکارهای کاراته نوجوانان، جوانان و امیدهای قهرمانی آسیا و چهاردهمین دوره رقابتهای کاراته بزرگسالان قهرمانی آسیا از ۲۱ تیرماه به مدت ۶ روز به میزبانی آستانا قزاقستان برگزار می شود.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">