ندای البرز
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۷ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23068
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
 •   
  برگزاری مسابقات انتخابي تيم ملي ووشو
  رقابت هاي انتخابي تيم ملي ووشوي بزرگسالان ايران با حضور نامداران اين رشته و محسن شهبازی ووشکار الوندی و قهرمان چندین دوره این رشته ورزشی در روز يکشنبه این هفته در تهران برگزار خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز؛ تیم ملی ووشوی ایران باید خود را به منظور حضور در پیکارهای قهرمانی جهان که اوایل مهرماه به میزبانی شهر «کازان» روسیه برگزار می شود و همچنین یونورسیاد دانشجویی در تایوان، آماده کند.
  بر این اساس، ووشوکاران در دو بخش تالو و ساندا فردا (شنبه) با حضور در آکادمی ووشو خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی خواهند کرد و سپس روز یکشنبه در رقابت های انتخابی به میدان می روند تا نفرات برتر به اردوی تیم ملی راه یابند.
  در رقابت های انتخابی روز یکشنبه که از ساعت ۹ صبح یکشنبه در آکادمی ووشو آغاز به کار می کند تمامی قهرمانان نامدار این رشته  و محسن شهبازی ووشکار الوندی و قهرمان چندین دوره این رشته ورزشی حضور دارند.
  تنها «حمیدرضا قلی پور» و «فرود ظفری» با استراحت و مجوز پزشکی در مرحله نخست مسابقات انتخابی به میدان نخواهند رفت و از دور دوم انتخابی ها کار خود را آغاز می کنند.


  همچنین مرحله دوم انتخابی تیم ملی ووشوی جوانان ایران نیز در همین روز (یکشنبه) برگزار خواهد شد ووشوکاران جوان نیز خود را مهیای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا می کنند.


  پیکارهای ووشوی قهرمانی جوانان آسیا، شهریورماه به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد.

   

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">