ندای البرز
جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۴۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12986
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
 •   
  نماینده مجلس شورای اسلامی:
  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور مردم پای صندوق های رای توطئه های دشمن را خنثی می کند بنابراین باید این حضور در مقاطع مختلف افزایش یابد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی  درباره حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای اظهار کرد: دنیای مادی که مبنا را بر دموکراسی گذاشته است به طور یقین حضور مردم تاثیر مهمی در تعیین سرنوشت آنها دارد.

  وی در ادامه افزود: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای نشان از پشتیبانی ملت از نظام اسلامی دارد و پیام این حضور به دشمن این است که ما انقلاب خود را دوست داریم و از آن حمایت می کنیم.

  این نماینده مجلس ابراز کرد: حضور پرشور مردم پای صندوق های رای توطئه های دشمن را خنثی می کند بنابراین مسئله حضور مردم خیلی مهم است و رهبر معظم انقلاب هم تاکید کردند که حتی مخالفانی که کشور را دوست دارند باید رای دهند.

  وی درباره تمیکن به قانون از سوی کاندیداهای مجلس بیان کرد: این نامزدها اگر تمکین به قانون نکنند که از ابتدا نباید کاندیدای انتخابات می شدند.

  حسینی عنوان کرد: هرکسی که کاندیدای انتخابات شده باید پس از اعلام نتایج به قانون تمکین کند، این کشور با قانون اداره می شود و همه باید پایبند به قانون اساسی باشیم.

  منبع: صبح قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">