ندای البرز
جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۴۰ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18995
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
 •   
  خطیب جمعه شهرالوند:
  تجمع بیست میلیون نفری در اربعین حسینی و جمعیت شناور بین ایران و عراق و امنیت این حرکت عظیم بر گرفته از تفکر بسیج و ولایت فقیه است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر الوند ضمن تبریک بزرگداشت هفته بسیج و ۵ آذرماه روز تشکیل بسیج مستضعفین به دستور امام خمینی(ره) گفت:پنجم آذر ماه روزی است که در آن ارتشی تشکیل شده است که ارتش های تا دندان مسلح دنیا را سرجاشان نشانده است و به گفته امام خمینی(ره) ما در جنگ ابوهت دو ابر قدرت شرق و غرب را شکستیم.

  خطیبه جمعه شهرالوند با بیان برخی از پیام های پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی افزود:تجمع بیست میلیون نفری در اربعین حسینی و جمعیت شناور بین ایران و عراق و امنیت این حرکت عظیم بر گرفته از تفکر بسیج و ولایت فقیه است.

  وی در ادامه با اشاره به جمله پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد حضرت امام خمینی(ره) گفت:مقام معظم رهبری نیز فرمودند هر کس بسیج را تقطعه  کند و تندرو بخواند آب به آسیاب دشمن ریخته است.

  این مقام مسئول تصریح کرد:من به دوستان و مسئولین امر میگوییم اگر سعادت دنیا و آخرت میخواهید اطاعت از ولایت فقیه و حمایت از بسیج را سرلوحه خود قرار بدهید.

  وی در ادامه ضمن اشاره بدعهدی آمریکا در انجام تعهدات خود بر اساس قرارداد برجام گفت:تمامی طرف های قرارداد نیز اذعان به انجام تعهدات از طرف ایران طی قرار داد برجام دارند.

  طهماسبی افزود:اگر مجلس نمایندگان آمریکا تحریم ده سال جدید را تمدید کند به گفته مقام معظم رهبری این نقض برجام محسوب می‌شود و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این بدعهدی را قطعا با اقدام به موقع پاسخ خواهد داد.

  خطیب جمعه شهرالوند در پایان ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله موسوی اردبیلی، موذن زاده اردبیلی،شایان فر و همچنین حمله تروریستی در حله عراق گفت:صبح امروز در ورزشگاه یادگارامام شهرالوند تجمع بزرگ بسیجیان مدافع حرم شهرستان البرز برگزار گردید که از سپاه ناحیه امام رضا(ع)شهرستان البرز به جهت برگزاری این اجتماع با شور و شعور تقدیر و تشکر می نماییم.

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">