ندای البرز
سه شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۲ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25369
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
 •   
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) در شورای اداری شهرستان البرز:
  امروز یکی از وظایف اصلی و ذاتی مسئولان حفظ انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن است و مسئولان در این راستا بایستی به نسبت جایگاه مسئولیتشان از این انقلاب دفاع کنند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، سرهنگ علیرضا حیدری در جلسه اداری شهرستان البرز که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه مسئولان بر سر سفره این انقلاب نشسته‌اند، اظهار کرد: اگر مسئولی بر مسند قدرت تکیه داده است به برکت این انقلاب است.
  وی افزود: امروز یکی از وظایف اصلی و ذاتی مسئولان حفظ انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن است و مسئولان در این راستا بایستی به نسبت جایگاه مسئولیتشان از این انقلاب دفاع کنند.
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا ع شهرستان البرز عنوان کرد: این نظام متعلق به تمام مردم بوده و به قشر یا ارکان خاصی تعلق ندارد و متعلق به همگان است که از این نظام و کشور دفاع کنند.
  این مسئول اضافه کرد: اکثر کسانی که در اغتشاشات شرکت کرده بودند کسانی هستند که با دستاوردهای این نظام و انقلاب آشنایی ندارند.
  سرهنگ حیدری تصریح کرد: مسئولان بایستی در برنامه‌های دهه فجر حضور فعال و جدی داشته تا مردم را به ویژه جوانان را با دستاوردهای این انقلاب آشنا کنند.
  وی از شهرداری‌های شهرستان البرز درخواست کرد که فضا سازی های مناسب و فرح بخشی را برای ایام دهه فجر در نظر بگیرند.
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">